TECHNOLOGIA · CYBERBEZPIECZEŃSTWO · BIZNES

Warsztaty BEREC

 
29 stycznia 2019 r. w Brukseli odbędą się warsztaty organizowane przez BEREC (Body of European Regulators for Electronic Communications) mające na celu omówienie przepisów dotyczących komunikacji wewnątrzunijnej, wynikających ze zmienionego rozporządzenia (UE) 2015/2120. Zmiany w rozporządzeniu dotyczą m.in. wprowadzenia nowych limitów cen detalicznych dla wewnątrzunijnych usług telekomunikacyjnych.
Udział w warsztatach jest dostępny dla przedstawicieli wszystkich zainteresowanych podmiotów, po wcześniejszym zgłoszeniu uczestnictwa. Informacje dotyczące rejestracji uczestników znajdują się na stronie internetowej organizatora (w języku angielskim). Obowiązuje ograniczona liczba miejsc. Uczestnictwo w warsztatach należy zgłaszać do 15 stycznia 2019 r.

Michal.Koch
Michal.Koch
Dziennikarz i researcher. Tworzy teksty o najnowszych technologiach, 5G, cyberbezpieczeństwie i polskiej branży telekomunikacyjnej.

PRZECZYTAJ NAJNOWSZY NUMER isprofessional

Najnowsze

Gmail i nowy sposób odpowiadania na e-maile

Gmail wprowadza zmianę. Będzie to nowy sposób odpowiadania na e-maile. Dla fanów czatów, który...

Programy CAD – projektuj bez ograniczeń z ZWCAD

ZWCAD 2024 to intuicyjne i kompleksowe oprogramowanie CAD, które umożliwia użytkownikom tworzenie precyzyjnych rysunków...

Nowość w Google Maps przydatna przy parkowaniu

W Google Maps kolejne nowe funkcje. Tym razem dotyczy to Android Auto, chociaż w...

Fundacja Lokalni została organizacją pożytku publicznego

W Krajowym Rejestrze Sądowym 21 listopada pojawił się wpis z informacją o nadaniu Fundacji...