Trwa rejestracja na międzynarodową konferencję IT NonStop, która odbędzie się 23. listopada w Lubelskim Centrum Konferencyjnym

347

 
Temat tegorocznej odsłony konferencji to „Beyond the Horizon”. Wydarzenie przyciąga coraz większą liczbę uczestników, a organizatorzy wciąż zachęcają wszystkich pasjonatów najnowocześniejszych technologii do udziału w wydarzeniu. Już za niespełna dwa tygodnie, 23 listopada, w gmachu Lubelskiego Centrum Konferencyjnego przy ulicy Artura Grottgera 2 na słuchaczy czekać będą interesujące prelekcje technologiczne i wiele dodatkowych atrakcji.
W konferencji udział wezmą doświadczeni specjaliści z branży IT, Project Managerowie oraz członkowie Kół Naukowych z lubelskich uczelni. Tematyka zaprezentowanych dotychczas wystąpień obejmuje m. in. technologie Salesforce, Virtual Reality oraz Game Development. Ponadto, zgromadzeni uczestnicy przyjrzą się najnowszym osiągnięciom w pracach związanych z łazikiem marsjańskim Orion – autonomia, nawigacja, kinematyka. Wszyscy chętni będą mogli zgłębić również tajniki działania drukarek 3d oraz wziąć udział w przygotowanych przez organizatorów atrakcjach.
Każdy z zarejestrowanych słuchaczy otrzyma od organizatorów starter pack z upominkami od DataArt Poland oraz Partnerów konferencji. Dodatkową atrakcją czekającą na zgromadzonych będzie wizyta Red Bull Wings Team, który częstując wszystkich zebranych puszką chłodnego napoju, podkręci atmosferę.
Rejestracja uczestników jest bezpłatna, liczba miejsc jest ograniczona. Formularz rejestracyjny dostępny jest pod linkiem: http://tinyurl.com/ITNonStop2016. Więcej informacji dostępne jest na stronie wydarzenia: http://it-nonstop.net/city/lublin.
Konferencja It NonStop została objęta Patronatem Honorowym Prezydenta Miasta Lublin, Rektora Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej oraz Dziekan Wydziału Elektrotechniki i Informatyki Politechniki Lubelskiej. Jesteśmy zaszczyceni, że wystąpienie otwierające wydarzenie zostanie wygłoszone przez przedstawiciela Lubelskiej Wyżyny IT, Macieja Zaporowskiego.
sa
 
O DataArt:
DataArt jest globalną siecią firm zajmujących się konsultingiem technologicznym oraz usługami programistycznymi, która tworzy rozwiązania end-to-end, od koncepcji i strategii poprzez projektowanie i wdrażanie, do utrzymania i wsparcia.
Pomagamy globalnym klientom z branży finansowej, turystycznej, medycznej, medialnej, telekomunikacyjnej oraz Internetu rzeczy (IoT) w osiąganiu ważnych celów biznesowych. Zakorzeniona w głębokiej wiedzy specjalistycznej i technologicznej, DataArt projektuje nowe rozwiązania, modernizuje istniejące systemy korporacyjne i oferuje usługi zarządzania dostarczane przez wybitne zespoły programistów działające w USA, Wielkiej Brytanii, Europie Środkowej i Wschodniej oraz Ameryce Łacińskiej.
Jako uznany lider w dziedzinie usług biznesowych i technologicznych, DataArt zdobyła zaufanie wielu wiodących światowych marek i najbardziej wymagających klientów, w tym, między innymi – Nasdaq, S&P, Coller Capital, BankingUp, Ocado, artnet, Betfair, Skyscanner, Collete Vacations, Booker i Charles River Laboratories.