The Future is ready – innowacyjnie w 2015!

441

THE FUTURE IS READY – nadchodzi największe wydarzenie branży informatycznej! Magazyn Twój Internet Professional kolejny raz patronuje innowacyjnym Targom IT Future Expo 2015!

W dniach 10-11 czerwca 2015 r., na terenie warszawskiego Stadionu Narodowego, odbędzie się jedno z najbardziej oczekiwanych i prestiżowych wydarzeń branży informatycznej w Polsce – targi innowacyjnych technologii informatycznych. Będzie to druga edycja wydarzenia, jednak nie ostatnia w 2015 roku.
IT FUTURE EXPO to jedyne targi informatyczne organizowane w naszym kraju, skupiające przedstawicieli i wystawców z szeroko pojętej branży IT. Organizowana w prestiżowej lokalizacji impreza, będzie zatem miejscem promocji najnowszych rozwiązań i technologii oraz niezastąpionym źródłem informacji, jak również opinii o produktach. Doskonałe połączenie świata nauki i biznesu sprawia, że na targi przybywają zarówno kontrahenci z Polski jak i zagranicy. W szczególności reprezentanci departamentów informatycznych, zainteresowani nowościami rynkowymi i poszerzaniem wiedzy.
Tej edycji imprezy towarzyszyć będą również targi IT CAREER SUMMIT, zorganizowane w specjalnie wydzielonej strefie, na promenadzie Stadionu Narodowego. Strefa Kariery IT będzie doskonałą możliwością dla specjalistów branży informatycznej, którzy poszukują nowych wyzwań na ścieżce swojej kariery zawodowej. Kolejnym wydarzeniem towarzyszącym targom, będzie konferencja IT FUTURE CONGRESS. W nadchodzącej edycji został on podzielony na dwie sesje tematyczne – software i hardware.
Idea targów IT FUTURE EXPO 2015 niesie ze sobą nową jakość, dającą istotny wpływ zainteresowanego środowiska na kształt kierunków i trendów rozwojowych branży. To projekt ukierunkowany na spełnienie oczekiwań wszystkich, którzy mają swój udział w projektowaniu, tworzeniu i użytkowaniu nowych technologii. Jesteśmy przekonani, że II edycja targów będzie  idealną okazją do wymiany doświadczeń, pogłębienia wiedzy oraz nawiązania obiecujących relacji biznesowych.
Więcej informacji znajdą Państwo na stronie: www.itfuture.pl