TELESIM z Publikonem

437

Przybywa MiŚOT-ów doceniających rolę mediów społecznościowych w promocji swoich usług. Kolejną firmą, która zdecydowała się na korzystanie z usługi Publikon jest TELESIM z Będzina.

Lokalna firma telekomunikacyjna TELESIM powstała w 1999 roku w Będzinie – Grodźcu i zaczęła swą działalność od uruchomienia cyfrowej centrali telefonicznej. Pierwszą komputerową sieć przewodową uruchomiła z początkiem 2000 roku. Dawało to klientom możliwość korzystania ze stałego (i stabilnego) dostępu do Internetu. Od 2001 TELESIM instaluje nadajniki bezprzewodowe, dzięki którym dociera do miejsc, w których wcześniej nie było nawet możliwości założenia telefonu. W 2007 roku zaś ułożył pierwsze kable światłowodowe, a dwa lata później rozpoczął świadczenie usługi telewizji IP JAMBOX. W roku 2012 rozpoczął też budowę Pasywnej Sieci Optycznej (PON) obejmując zasięgiem Będzin, Wojkowice, Psary, Strzyżowice, Gródków, Górę Siewierską i Czeladź.

Profil Facebookowy TELESIM już od kilku miesięcy wspierany jest przez Publikon. Warto przy tym zaznaczyć, że posty kreowane w ramach tej usługi nie tylko dobrze wyglądają i budują markę operatora, ale też przekazują użytkownikom praktyczne informacje. Była wśród nich instrukcja przeprowadzenia wiarygodnego testu prędkości internetu, oferta wdrożenia nowinek technologicznych i prezentacja plusów korzystania z usług małych i średnich operatorów.

W jednym z ostatnich czytamy: Gry streamingowe, ulubione filmy na Netflixie czy codzienna praca zdalna? Bez szybkiego Internetu w domu ani rusz! 💪Internet to obecnie podstawowe narzędzie codziennego życia, więc zadbaj o to, aby był szybki i dopasowany do Twoich potrzeb. Zagwarantuje Ci to Twój lokalny operator telekomunikacyjny! Zapytaj o naszą ofertę i dowiedz się więcej.

Szczegółową ofertę Publikon sprawdzisz tutaj.

A to przykładowy post: