Targi Technologii Szerokopasmowych INFOSTRADA 2015

388

17-19 listopada 2015 w Targach Lublin S.A. odbędzie się V edycja Targów Technologii Szerokopasmowych INFOSTRADA. Wydarzenie to przede wszystkim możliwość zapoznania się z nowościami wśród produktów i usług w obszarze infrastruktury telekomunikacyjnej oraz budowy i wykonawstwa sieci szerokopasmowych.

Co na targach?
Wśród wystawców INFOSTRADY znajdą się dostawcy i operatorzy telekomunikacyjni, firmy posiadające w swojej ofercie materiały i urządzenia tworzące infrastrukturę komunikacji elektronicznej, jak również oferujące usługi związane z budową oraz wykonawstwem sieci szerokopasmowych. Wartościowym elementem Targów Technologii Szerokopasmowych są również wykłady i konferencje przygotowane przez ekspertów. Tematy poruszane podczas tegorocznej edycji dotyczą m.in.: instalacji teletechnicznych oraz zmian prawnych w obszarze budowy sieci szerokopasmowych, możliwości zastosowań teleinformatyki w obszarze administracji, nauki, finansów oraz biznesu.
Program Operacyjny Polska Cyfrowa 2014-2020
INFOSTRADA 2015 zbiega się z rozpoczęciem realizacji Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa 2014-2020. Zakłada on wykorzystanie możliwości cyfrowych do poprawy jakości życia, m.in. poprzez zapewnienie powszechnego dostępu do szerokopasmowego Internetu, zwiększenie dostępności e-usług publicznych i cyfryzację procesów administracyjnych oraz stałe podnoszenie kompetencji cyfrowych we wszystkich grupach społecznych. Targi INFOSTRADA są doskonałą okazją na zapoznanie się ze szczegółami projektu oraz wymiany wiedzy i doświadczeń w tym obszarze. W związku z realizacją projektu swoją obecność zapowiedziało Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji.
W tym samym czasie odbędą się Lubelskie Targi Energetyczne ENERGETICS będące jednym z wiodących wydarzeń w zakresie energetyki.
Szczegółowe informacje o targach znajdują się na stronie internetowej Infostrada Targi Lublin
Wstęp na targi jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji za pośrednictwem strony internetowej lub w biurze targów w trakcie trwania wydarzenia.