TECHNOLOGIA · CYBERBEZPIECZEŃSTWO · BIZNES

Przetarg na wyposażenie części aktywnej podlaskiej sieci

Konsorcjum firm Comp z Warszawy (lider) oraz Infinity Group z Białegostoku złożyło najkorzystniejszą ofertę w postępowaniu na   „Dostawę i wdrożenie urządzeń warstwy aktywnej w ramach projektu Sieć Szerokopasmowa Polski Wschodniej – województwo podlaskie”. Jej wartość to 55,3 mln zł.

Województwo podlaskie było zmuszone zorganizować oddzielny przetarg na dostawę i wdrożenie urządzeń warstwy aktywnej w sieci SSPW, ponieważ wyłoniony w postępowaniu operator infrastruktury, firma Green Operator, zrezygnowała z podjęcia się  roli operatora infrastruktury. Województwo musi skończyć projekt do końca roku, więc firmy Comp i Infinity Group muszą wykonać zadanie najpóźniej do 29 grudnia tego roku.
O zlecenie ubiegały się też Green Operator oraz konsorcjum firma Sotronic z Balic i Viatelecome z Wrocławia. Oferta pierwszej z tych firm została odrzucona, ponieważ, jak ocenił zamawiający , “oferta była niezgodna z ustawą”, a druga została wykluczona z postępowania, ponieważ nie odpowiadała treści specyfikacji istotnych warunków zamówienia.
Źródło: Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego
Zdjęcie: crn.pl

PRZECZYTAJ NAJNOWSZY NUMER isprofessional

Najnowsze

Narzędzia do obróbki kabli firmy Jonard w xbest.pl!

xbest.pl został dystrybutorem dużego, amerykańskiego producenta - firmy Jonard, który znany jest z wytwarzania...

Nie czekaj, dołącz do Lokalnych!

Wsparcie i łączenie sił przyświecają małym i średnim operatorom telekomunikacyjnym od dawna. Wspólne działania...

Gmail i nowy sposób odpowiadania na e-maile

Gmail wprowadza zmianę. Będzie to nowy sposób odpowiadania na e-maile. Dla fanów czatów, który...

Programy CAD – projektuj bez ograniczeń z ZWCAD

ZWCAD 2024 to intuicyjne i kompleksowe oprogramowanie CAD, które umożliwia użytkownikom tworzenie precyzyjnych rysunków...