TECHNOLOGIA · CYBERBEZPIECZEŃSTWO · BIZNES

Sukcesja, czyli co będzie, gdy ciebie zabraknie?

Odpowiedzialność za przygotowanie przedsiębiorstwa na zmiany spoczywa na rękach właściciela. Życie pisze przeróżne scenariusze. Na niektóre można, a nawet trzeba przygotować siebie, a także bliskich. MiŚOT Akademia zaprasza małych i średnich operatorów telekomunikacyjnych do udziału w dedykowanym szkoleniu transformacyjno-rozwojowym: SukcesJA i Firma, które przygotuje firmę oraz twoich następców na zmiany.

Pomijając filozoficzny wymiar przemijania, w przypadku przedsiębiorców należy mieć na uwadze to, co stanie się z firmą, gdy zabraknie jej kapitana.

Gdy jest się młodym i zdrowym, trudno jest myśleć o przemijaniu oraz jego konsekwencjach dla bliskich. W przypadku, gdy bieg życia zakłócony zostaje przez poważną chorobę lub nagły, acz definitywny zwrot, tych, których to dotyczy, czeka stres związany nie tylko z powstałym brakiem, lecz również myślą o przyszłości i bezpieczeństwie, a także kontynuowaniu działalności gospodarczej. 

Zarządzając przedsiębiorstwem konieczne jest zabezpieczenie jego ciągłości na wszystkie możliwe do przewidzenia ewentualności. MiŚOT Akademia zaprasza do udziału w oryginalnym, dedykowanym małym i średnim operatorom telekomunikacyjnym program transformacyjno-rozwojowy, który przeniesie wielowymiarowe korzyści kursantom. Myśląc o emeryturze, swoich następcach oraz firmie ze spokojem można będzie patrzeć w przyszłość.

SukcesJA i Firma to sześciomiesięczny intensywny program edukacyjno-rozwojowy, którego uczestnicy ulepszą swoje firmy, poprawią osiągane wyniki i wskaźniki jeszcze przed tym, jak zdecydują się na przekazanie sterów swojego okrętu, dzięki czemu bezpieczniej przepłynie on przez zmiany i pozwoli następcom spokojnie wpłynąć na wody przyszłości. 

Jeśli prowadzisz rodzinną firmę, zastanawiasz się nad tym, czy nie czas już odpocząć, ale to, co cię powstrzymuje przed realizacją zamierzenia jest strach przed zaprzepaszczeniem życiowego dorobku ten program jest właśnie dla Ciebie.

W czasie obejmującym sześć miesięcy kursanci wezmą udział w trzech spotkaniach stacjonarnych z praktycznymi zajęciami w formie warsztatów, zdobędziesz wiedzę w zakresie sześciu modułów merytorycznych wzbogaconych zadaniami domowymi, otrzymasz dwadzieścia godzin dodatkowych materiałów narzędziowych. Po każdym module z uczestnikami przeprowadzone zostaną indywidualne konsultacje.

Program prowadzi Tomasz Lewiński, ekspert MiŚOT Akademii, który przez ostatnich dziesięć lat przeprowadza proces sukcesji w przedsiębiorstwach. Na bazie doświadczeń wypracował sprawdzone praktyczne rozwiązania na wdrożenie zmian w firmach, które z jednej strony pozwoliły osiągnąć satysfakcjonujące bieżące wyniki, wzrost efektywności, produktywność, sprzedaż, a także wzrost zaangażowania pracowników.

Więcej szczegółów znajdziesz po zalogowaniu się w Sklepie MiŚOT: https://misot.pl/sukcesja-dla-misot-sposoby-na-godna-emeryture-przedsiebiorcow/

Posłuchaj podcastu na temat sukcesji: https://open.spotify.com/episode/4Iyn5lnWONUkod4PCuZdTN?si=s_K6rDnGSK-QXpPJ4hGFXg

Aleksandra Czerech
Aleksandra Czerech
Marketerka z krwi i kości, która od ponad dziesięciu lat wspiera małych i średnich operatorów telekomunikacyjnych w budowaniu strategii, przewagi konkurencyjnej oraz komunikacji z klientem. W Grupie MiŚOT zajmuje się wsparciem realizowanych projektów w obszarze marketingu.

PRZECZYTAJ NAJNOWSZY NUMER isprofessional

Najnowsze

Gmail i nowy sposób odpowiadania na e-maile

Gmail wprowadza zmianę. Będzie to nowy sposób odpowiadania na e-maile. Dla fanów czatów, który...

Programy CAD – projektuj bez ograniczeń z ZWCAD

ZWCAD 2024 to intuicyjne i kompleksowe oprogramowanie CAD, które umożliwia użytkownikom tworzenie precyzyjnych rysunków...

Nowość w Google Maps przydatna przy parkowaniu

W Google Maps kolejne nowe funkcje. Tym razem dotyczy to Android Auto, chociaż w...

Fundacja Lokalni została organizacją pożytku publicznego

W Krajowym Rejestrze Sądowym 21 listopada pojawił się wpis z informacją o nadaniu Fundacji...