TECHNOLOGIA · CYBERBEZPIECZEŃSTWO · BIZNES

Spotkajmy się jeszcze przed Zjazdem

Z przedstawicielami Grupy MiŚOT spotkać się będzie można podczas iNET MediaForum Meeting. Wydarzenie to odbędzie się od 25 do 27 września w Arłamowie. 

Zespół handlowy pod przewodnictwem Pawła Białasa w składzie: Aleksandra Czerech, Wojciech Ogonek i Wojciech Jureczka zaprasza uczestników spotkania do odwiedzenia stoiska Grupy MiŚOT. 

W czasie konferencji będzie można dowiedzieć się więcej na temat projektów realizowanych przez Grupę. Rozmawiać będzie można o projekcie telewizyjnym pod nazwą KameleonTV oraz zobaczyć, jak działa dedykowana do oglądania telewizji aplikacja. Jest to rozwiązanie, które może zrewolucjonizować podejście do linearnej telewizji oferowanej klientom przez MiŚOT-y. Jednym z ważnych punktów projektu jest sprawdzona na milionach użytkowników aplikacja, dzięki której nie będzie wymagany dedykowany i wybrany przez dostawcę usługi dekoder. Wystarczy telewizor w wersji Smart. 

Telefon komórkowy pod nazwą KoalaTel, o zasięgu sieci T-Mobile, a wkrótce również Orange, budzi nie mniejsze emocje. W obu przypadkach nie będzie wymagane od małych i średnich operatorów telekomunikacyjnych płacenie opłat wdrożeniowych czy utrzymaniowych. Już podczas wrześniowego wydarzenia MiŚOT-y będą mogli dowiedzieć się więcej na temat projektu Lokalni.pl, czyli wyszukiwarki skrojonej na MiŚOT-owe potrzeby.

Nie zabraknie gadżetów związanych z wymienionymi wyżej projektami. Zapraszamy do odwiedzenia stoiska Grupy MiŚOT podczas iNET Meeting MediaForum.

Jednocześnie zachęcamy do wzięcia udziału w listopadowym ogólnopolskim Zjeździe MiŚOT w Zakopanem, gdzie obecni będą liderzy wszystkich projektów prowadzonych przez Grupę dla małych i średnich operatorów telekomunikacyjnych. Link do rejestracji: https://zakopane.misot.pl/rejestracja.

MiŚOT-om, którzy już dokonali rejestracji przypominamy o tym, że warto pobrać aplikację zjazdową, bo jeszcze przed zjazdem można wygrać w nich atrakcyjne nagrody. Aplikacja dostępna jest w AppStore: https://apps.apple.com/app/id6446274711 oraz Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.mkonferencja.misot.

PRZECZYTAJ NAJNOWSZY NUMER isprofessional

Najnowsze

Nowy, uniwersalny kabel kanalizacyjny w xbest.pl

OPTIX Saver LSZH ZW-NOTKtsdDb UNMC301 to zewnętrzno-wewnętrzny kabel, będący uzupełnieniem rodziny wielotubowych, magistralnych światłowodów...

Czy Apple na Let Unfastened zaprezentuje funkcję edycji zdjęć opartą na AI?

Apple ma pracować nad funkcją edycji zdjęć, która wykorzystuje sztuczną inteligencję. Możliwe, że zaprezentuje...

Centrum Przetwarzania Danych Grupy MiŚOT – stan prac

Mijają dwa lata od rozpoczęcia budowy nowoczesnego Centrum Przetwarzania Danych Grupy MiŚOT. Powstaje ono...

mObywatel 2.0 także dla przedsiębiorców

Prowadzenie małej firmy to wielkie wyzwanie. Dotyczy to jednoosobowej działalności gospodarczej, ale też trochę...