Śniadanie z Google GEO-Innowacje w branży nieruchomości!

fiber optical network cable

15 października w siedzibie Google Polska w Warszawie odbędzie się nowa inicjatywa pt.: Śniadanie z Google GEO, którego tematem przewodnim jest „Innowacja w branży nieruchomości”.

Śniadanie z Google GEO jest luźnym spotkaniem mającym na celu przybliżenie światowych trendów w zakresie wykorzystania rozwiązań mobilnych, geolokalizacji, analizy „big data” oraz zastosowania rozwiązań w chmurze. Tym razem spotkanie jest skierowane do przedstawicieli branży nieruchomości. Organizatorzy zapraszają osoby zainteresowane odpowiedzią na poniższe pytania:

  • Jak wspierać komunikacje z klientami dzięki technologiom mobilnym w branży nieruchomości?
  • Jak poprawić doświadczenie użytkownika strony dzięki Mapom Google?
  • Jak szybko i dynamicznie generować mapy z inwestycjami do raportów, prezentacji, ofert?
  • Gdzie są moi obecni i przyszli klienci? Jak dotrzeć do nowych klientów dzięki rozwiązaniom w chmurze?
  • Jak wizualizacja i zarządzanie „big data” przyczyni się do zwiększenia sprzedaży?
  • Jak wykorzystać technologie mobilne do wsparcia sprzedaży?

Spotkanie jest zorganizowane przez Globemę we współpracy z Google Polska. Udział w śniadaniu jest bezpłatny jednak warunkiem obowiązkowym jest wcześniejsza REJESTRACJA. Liczba miejsc ograniczona.
 
O Globemie – jest oficjalnym partnerem Google GEO w Polsce oraz w Europie Środkowo i Wschodniej. Współpracę z Google Globema rozpoczęła w 2012 roku i od tego czasu firma prowadzi aktywną działalność w zakresie dostarczania innowacyjnych rozwiązań opartych na produktach Google GEO.

Więcej informacji: google.globema.pl