SL-Net korzysta z Publikona

276

SL-Net z Rzeszowa jest kolejnym MiŚOT-em, który docenia rolę mediów społecznościowych w promocji usług telekomunikacyjnych i korzysta z usługi Publikon.

Najnowszy post, którym lokalni operatorzy promują wspólnie swoje usługi, to powitanie wiosny, połączone z przypomnieniem, że to idealny czas by się rozwinąć, znaleźć nowe hobby lub poświęcić chwilę czasu tylko dla siebie.

SL-NET działa na rynku usług internetowych i informatycznych. Głównym celem firmy jest zapewnienie bezpiecznego, bezawaryjnego i szybkiego dostępu do Internetu w Rzeszowie i okolicach. Realizuje go używając nowoczesnej i sprawdzonej technologii, a także dzięki zaangażowaniu i wiedzy pracowników. Oferuje łącza w technologii: światłowodowej i bezprzewodowej Wi-Fi, Telewizję IPTV oraz telefonię VoIP.

Przypominamy też, że Publikonowe posty nie tylko dobrze wyglądają i budują markę operatorów, ale też przekazują użytkownikom praktyczne informacje i promują lokalność, zachęcając do wspierania firm z naszego najbliższego otoczenia. Z sygnałów płynących od operatorów wynika też, że koszt usługi Publikon postrzegany jest jako atrakcyjny. Szczegółową ofertę sprawdzisz tutaj.

A to przykładowa grafika z posta: