SkyShowtime w Polsce

Skyshowtime

Skyshowtime jest ogólnoeuropejskim serwisem streamingowym. Wiemy już kiedy Skyshowtime pojawi się w Polsce. Na platformie będzie można oglądać najnowsze filmy i seriale, ale także wcześniej emitowane produkcje.

Skyshowtime powstał z myślą o rynku europejskim, na którym buduje kolejne regionalne biura. Dostępny jest w Norwegii, Danii, Szwecji, Holandii czy Portugalii. W najbliższym czasie planowana jest ekspansja serwisu na inne kraje.

SkyShowtime kiedy w Polsce

Serwis Skyshowtime w Polsce pojawi się w lutym. Wraz z Polską dołączą też inne kraje. Wtedy oferta będzie dostępna na ponad 20 rynkach i w 18 językach.

SkyShowtime oferta

Chociaż Skyshowtime jest konkurencją dla takich platform jak Netflixem, Disney+, Prime Videos czy HBO Max, to z tą ostatnią podpisał umowę. 

Skyshowtime oferta dzięki temu wzbogaci się o dodatkowe treścio. Nowy serwis stremingowy uzyskał wyłączne prawa do emisji 21 lokalnych seriali, które należą do HBO. Będą to chociażby trzy nowe seriale debiutujące w 2023 roku, co oznacza w sumie 160 odcinków i ponad 150 godzin nowych treści.

Ponadto Skyshowtime oferta to seriale, które debiutują jako  Originals. Są to The Winner, ID oraz Warszawianka. Oprócz tego pojawią się produkcje takie jak Głodni Razem, Sukces, Trefny Szmal, Witamy na Odludziu czy Cała reszta. Ofertę uzupełnią kinowe hity tworzone przez Paramount Pictures, Universal Pictures, Paramount+, SHOWTIME, DreamWorks i Nickelodeon.

SkyShowtime- ceny

Nie wiadomo jeszcze, w jakiej cenie oferta dostępna będzie na rynku polskim. Jednak w przeliczeniu na złotówki w Szwecji dostępna jest ona za 34 zł, w Holandii 33 zł, a w Portugalii tylko 24 zł. Platforma ma być dostępna na urządzeniach z systemami Android, Android TV, Apple iOS, WebOS, GoogleTV. Możliwe będzie również korzystanie jej poprzez przeglądarkę internetową.

Źródło: strefabiznesu.pl