TECHNOLOGIA · CYBERBEZPIECZEŃSTWO · BIZNES

Partnerzy sklep.misot.pl sponsorami B4Party na wiosennym Lokalnym Zjeździe MiŚOT

Coraz bliżej do wydarzenia, które rozpocznie tegoroczny sezon konferencyjny. Lokalny Zjazd MiŚOT w Wiśle będzie pierwszym tego rodzaju wydarzeniem branżowym w 2023 roku. Organizator zapewni uczestnikom Zjazdu wiele atrakcji. Jedną z nich niewątpliwie będzie B4Party w innej niż do tej pory odsłonie.

Pierwszą nowością jest to, że wieczór inaugurujący spotkanie małych i średnich operatorów telekomunikacyjnych będzie sponsorowany przez sklep.misot.pl oraz partnerów: Acnet, Huawei, Aliter Networks oraz AVM, Platforma ta jest miejscem, w którym MiŚOT-y, legitymujący się EPID-em, mogą nabywać coraz więcej dedykowanych produktów i usług w najlepszych cenach. Przybywa ich niemal w każdej kategorii. Dzieje się to dzięki temu, że jest coraz więcej partnerów chętnych do tego, by ich oferta była dostępna dla MiŚOT-ów za pośrednictwem sklepu Grupy MiŚOT. Rozwój sklepu oraz oferty partnerów w nim dostępnych pokazuje, że MiŚOT-y razem mają niesamowicie wielką moc.

Na uczestników B4Party czekać będzie niespodzianka w postaci miłego upominku, który pozostanie tajemnicą aż do otwarcia wieczoru. Chętni do tego, by wziąć udział w wieczornym spotkaniu, mogą jeszcze dokupić wejściówkę, natomiast ci, którzy dopiero planują rejestrację na wiosenny Lokalny Zjazd, miejsce zapewnią sobie, wybierając specjalnie przygotowany checkbox.

Zainteresowanych jest sporo, dlatego najlepiej nie odkładać rejestracji na ostatnią chwilę, gdyż liczba miejsc jest ograniczona. Dodatkową motywacją dla tych, którzy planują wybrać się na to wydarzenie, może być niższa do końca lutego cena. Z początkiem marca rozpocznie się sprzedaż w trzecim najwyższym progu cenowym.

Mali i średni operatorzy telekomunikacyjni nie mają wątpliwości co do tego, że warto wziąć udział w wiosennym Lokalnym Zjeździe MiŚOT, świadczy o tym liczba już dokonanych rejestracji. Organizator dba o to, by miejsca nie zabrakło przede wszystkim dla tych, dla których wydarzenie to jest organizowane, czyli dla MiŚOT-ów.

Co jeszcze nowego? Odmianą od dotychczasowych wieczornych spotkań będzie to, że usatysfakcjonowani będą się czuć nie tylko miłośnicy złocistego napoju, którego nie brakowało do tej pory, ale również ci, którzy preferują wyższą procentowo półkę.

Nie zabraknie wszelkiego rodzaju, w tym lokalnego, jadła. Impreza zapowiada się na bogato. Ponieważ Zjazd odbywa się w Wiśle, wystąpi lokalny zespół, który wprawi uczestników w dobry nastrój, przygrywając miejscową, góralską muzykę. Po występie zespołu władzę nad muzycznym sterem obejmie DJ, który grać będzie do późnych godzin nocnych. Zapowiada się naprawdę żywiołowo. Dla tych uczestników, którzy będą potrzebowali porozmawiać spokojnie lub odpocząć od tańców i głośnej muzyki, przewidziana jest strefa cicha.

Lokalne Zjazdy MiŚOT słyną ze wspaniałej atmosfery, możliwości otwartej rozmowy, bez strachu o to, kto stoi za plecami, oraz merytoryki na najwyższym poziomie. Agenda w dużej mierze jest już zaplanowana i dostępna na stronie: https://misot.pl/zjazdy/. Należy dodać, że w dniu zero odbędzie się kultowy Hyde Park, na którym za zamkniętymi dla wszystkich, poza MiŚOT-ami, drzwiami będą prowadzone rozmowy o kwestiach ważnych dla małych i średnich operatorów telekomunikacyjnych.. Wcześniej zaplanowano również szkolenie MiŚOT Akademii prowadzone przez sprawdzonego i cenionego w branży Piotra Pytla na temat przygotowania firmy na zmianę.

Wydarzenie to odbędzie się w niemal nowym pięciogwiazdkowym hotelu Crystal Mountain, z którego okien rozpościera się widok na góry i Wisłę.

Rejestracja możliwa jest tutaj: https://www.epix.net.pl/lokalny-zjazd-misot-2023-misot/

Aleksandra Czerech
Aleksandra Czerech
Marketerka z krwi i kości, która od ponad dziesięciu lat wspiera małych i średnich operatorów telekomunikacyjnych w budowaniu strategii, przewagi konkurencyjnej oraz komunikacji z klientem. W Grupie MiŚOT zajmuje się wsparciem realizowanych projektów w obszarze marketingu.

PRZECZYTAJ NAJNOWSZY NUMER isprofessional

Najnowsze

Nowy, uniwersalny kabel kanalizacyjny w xbest.pl

OPTIX Saver LSZH ZW-NOTKtsdDb UNMC301 to zewnętrzno-wewnętrzny kabel, będący uzupełnieniem rodziny wielotubowych, magistralnych światłowodów...

Czy Apple na Let Unfastened zaprezentuje funkcję edycji zdjęć opartą na AI?

Apple ma pracować nad funkcją edycji zdjęć, która wykorzystuje sztuczną inteligencję. Możliwe, że zaprezentuje...

Centrum Przetwarzania Danych Grupy MiŚOT – stan prac

Mijają dwa lata od rozpoczęcia budowy nowoczesnego Centrum Przetwarzania Danych Grupy MiŚOT. Powstaje ono...

mObywatel 2.0 także dla przedsiębiorców

Prowadzenie małej firmy to wielkie wyzwanie. Dotyczy to jednoosobowej działalności gospodarczej, ale też trochę...