TECHNOLOGIA · CYBERBEZPIECZEŃSTWO · BIZNES

Ruszyła rejestracja na Meet IT Webinaria i Wydarzenia

 
Tym razem hasłem przewodnim Meet IT jest: Chmura z wartością dodaną, czyli IT bez pudła. Podczas cyklu 4 webinariów i 3 wydarzeń w Krakowie, Wrocławiu i Warszawie, firma członkowska e-Izby, 3S Data Center po raz pierwszy zaprezentuje rozwiązanie Cloud2B – chmura dla biznesu. Webinaria i wydarzenia organizowane są wraz z Partnerami branżowymi – pierwszym z nich została firma Veeam.
 
Pierwsze webinarium pt. Jak dzięki Cloud2B zbudować najlepszą chmurę dla Twojego biznesu, odbędzie się 24 maja [czwartek] od g. 11.00 do 12.00.
Kolejne webinaria odbędą się 29 maja, 7 czerwca i 12 czerwca w tych samych godzinach  i będą poświęcone zagadnieniom zabezpieczania danych i zapewnienia zgodności z wymogami RODO/GDPR oraz utrzymaniu ciągłości działania organizacji w przypadku nagłego zapotrzebowania na dodatkowe zasoby i/lub ewentualnego ataku na infrastrukturę IT. Pokazane będzie również praktyczne wykorzystanie pakietu Office 365 do bezpiecznej pracy grupowej i wykorzystanie Skype for Business. Dodatkowym tematem będzie integracja telefonii i systemów IT w rozwiązaniu TeleCloud.
 
Kontynuacją cyklu webinariów będą spotkania bezpośrednie z ekspertami, które odbędą się 14 czerwca [czwartek] w Krakowie, 19 czerwca [wtorek] we Wrocławiu i 21 czerwca [czwartek] w Warszawie. Podczas każdego z wydarzeń zaprezentowane zostanie live-demo wybranych usług chmurowych [Cloud2B] oraz przedstawione doświadczenia i praktyczne wnioski z wykorzystania usług IT w modelu abonamentowym.
 
Rejestracji na cykl webinariów i wydarzenia można dokonać na www.meetit.org.pl
 
 

PRZECZYTAJ NAJNOWSZY NUMER isprofessional

Najnowsze

Pieskie życie w telewizji, czyli o czym myśli Kameleon

Wyścig operatorów telewizyjnych trwa. Liczy się technologia, funkcjonalność, czyli sposoby konsumpcji treści, ilość i...

Narzędzia do obróbki kabli firmy Jonard w xbest.pl!

xbest.pl został dystrybutorem dużego, amerykańskiego producenta - firmy Jonard, który znany jest z wytwarzania...

Nie czekaj, dołącz do Lokalnych!

Wsparcie i łączenie sił przyświecają małym i średnim operatorom telekomunikacyjnym od dawna. Wspólne działania...

Gmail i nowy sposób odpowiadania na e-maile

Gmail wprowadza zmianę. Będzie to nowy sposób odpowiadania na e-maile. Dla fanów czatów, który...