TECHNOLOGIA · CYBERBEZPIECZEŃSTWO · BIZNES

Rusza druga tura bezpłatnych szkoleń z bezpieczeństwa i zarządzania IT

Uczestnicy będą mogli zdobyć wiedzę jak lepiej chronić infrastrukturę informatyczną w swoich firmach i instytucjach. Szkolenia odbędą się w dniach 24-27.10 w Katowicach, Rzeszowie, Lublinie i Białymstoku.

Firma Axence organizuje drugą w tym roku serię bezpłatnych szkoleń poświęconych bezpieczeństwu i zarządzaniu sieciami komputerowymi. Podczas wiosennej edycji przeszkolono 840 profesjonalistów IT. Szczegółowe informacje, wskazówki dojazdu, agendę spotkań oraz formularz rejestracji można znaleźć na stronie http://axence.net/szkolenia-jesien-2016.
Uczestnicy spotkań w Katowicach (24.10), Rzeszowie (25.10), Lublinie (26.10) i Białymstoku (27.10) poznają m.in. najciekawsze techniki działania cyberprzestępców, dowiedzą się jak kontrolować konta uprzywilejowane oraz jak oszczędzić czas i pieniądze dzięki sprawnemu zarządzaniu IT. Oprócz wiedzy, organizator i partner wydarzenia przygotowali dla gości upominki. Będzie można także powalczyć o dodatkowe nagrody w specjalnym konkursie.
Tematyka szkoleń

  • Najczęstsze zagrożenia, ataki, podatności i luki bezpieczeństwa IT.
  • Dobre praktyki, najskuteczniejsze sposoby prewencji i walki z zagrożeniami w sieciach IP.
  • Wymogi prawne monitorowania użytkowników, obowiązki i uprawnienia administratora.
  • Zintegrowane zarządzanie IT w organizacji: od monitorowania sieci do audytów legalności oprogramowania i ochrony danych przed wyciekiem.
  • Ile można zyskać dzięki dobremu zarządzaniu IT?
  • Optymalizacja kosztów w dziale IT – jak oszczędzić realne pieniądze dzięki technologiom?
  • Kontrola kont uprzywilejowanych – zagrożenia i sposoby zapobiegania.

 
Dla kogo?
Bezpieczeństwo sieci to jeden z najważniejszych tematów w branży IT. Stanowi priorytet dla większości firm oraz instytucji, a nowości związane z tym zagadnieniem interesują wielu specjalistów. Szkolenia są adresowane do wszystkich profesjonalistów IT zainteresowanych tematem m.in. CIO, dyrektorów IT, oficerów bezpieczeństwa, administratorów sieci oraz systemów informatycznych, inżynierów wsparcia technicznego itd.
Informacje o organizatorze
Axence od ponad 10 lat dostarcza przedsiębiorstwom i instytucjom na całym świecie profesjonalne rozwiązania do kompleksowego zarządzania infrastrukturą IT. Przez ten czas firma zdobyła duże doświadczenie w zakresie monitorowania sieci i użytkowników, inwentaryzacji sprzętu i oprogramowania, zdalnej pomocy technicznej oraz ochrony danych przed wyciekiem. Podczas darmowych szkoleń eksperci Axence dzielą się tą wiedzą z profesjonalistami IT. Doradzają jak usprawnić zarządzanie infrastrukturą sieciową, zarządom podpowiadają zaś jak optymalizować koszty jej obsługi. Wiosną 2016 roku firma Axence przeszkoliła 840 profesjonalistów IT. Łącznie w 100 wydarzeniach z serii „Szkolenia Axence”, zorganizowanych w latach 2009-2016, wzięło udział ponad 7000 osób.
 

Michal.Koch
Michal.Koch
Dziennikarz i researcher. Tworzy teksty o najnowszych technologiach, 5G, cyberbezpieczeństwie i polskiej branży telekomunikacyjnej.

PRZECZYTAJ NAJNOWSZY NUMER isprofessional

Najnowsze

Pieskie życie w telewizji, czyli o czym myśli Kameleon

Wyścig operatorów telewizyjnych trwa. Liczy się technologia, funkcjonalność, czyli sposoby konsumpcji treści, ilość i...

Narzędzia do obróbki kabli firmy Jonard w xbest.pl!

xbest.pl został dystrybutorem dużego, amerykańskiego producenta - firmy Jonard, który znany jest z wytwarzania...

Nie czekaj, dołącz do Lokalnych!

Wsparcie i łączenie sił przyświecają małym i średnim operatorom telekomunikacyjnym od dawna. Wspólne działania...

Gmail i nowy sposób odpowiadania na e-maile

Gmail wprowadza zmianę. Będzie to nowy sposób odpowiadania na e-maile. Dla fanów czatów, który...