TECHNOLOGIA · CYBERBEZPIECZEŃSTWO · BIZNES

Raport specjalny: Paszportyzacja i systemy CRM dla ISP

 
Raport specjalny “Paszportyzacja i systemy CRM dla ISP” to przedsięwzięcie partnerskie zrealizowane we współpracy z TELKO.IN, będące komplementarną częścią najnowszego wydania ICT Professional. Co znajduje się w dodatku?
„Paszporty bardzo przydatne w sieciach”
Szybka i rzetelna informacja o poszczególnych elementach infrastruktury teleinformatycznej, którą zarządza operator, jest niezbędna do prowadzenia efektywnej działalności i świadczenia usług spełniających wysokie wymogi jakościowe. To jednak niemożliwe bez odpowiednich narzędzi informatycznych, którym są systemy paszportyzacji sieci.
„Więcej platform – jeden system”
Czasy się zmieniają. O lojalnych abonentów coraz trudniej. Nie tylko ze względu na konkurencyjność rynku usług telekomunikacyjnych, ale i wyższe ich wymagania. Gdy wskaźniki dostępności usług nie są już tak zróżnicowane, priorytetem staje się postrzegana przez klienta jakość obsługi.
„Inwestycja w CRM, to nie kaprys, a coraz częściej konieczność”
Wzrastająca konkurencja na rynku telekomunikacyjnym, rosnące koszty pozyskania klienta, a z drugiej strony coraz mniejsza ich lojalność sprawia, że oprogramowanie klasy CRM (ang. Customer Relationship Management) do zarządzania relacjami z klientami coraz bardziej zyskuje na znaczeniu w działalności operatorów
… i nie tylko.

Michal.Koch
Michal.Koch
Dziennikarz i researcher. Tworzy teksty o najnowszych technologiach, 5G, cyberbezpieczeństwie i polskiej branży telekomunikacyjnej.

PRZECZYTAJ NAJNOWSZY NUMER isprofessional

Najnowsze

Nowy, uniwersalny kabel kanalizacyjny w xbest.pl

OPTIX Saver LSZH ZW-NOTKtsdDb UNMC301 to zewnętrzno-wewnętrzny kabel, będący uzupełnieniem rodziny wielotubowych, magistralnych światłowodów...

Czy Apple na Let Unfastened zaprezentuje funkcję edycji zdjęć opartą na AI?

Apple ma pracować nad funkcją edycji zdjęć, która wykorzystuje sztuczną inteligencję. Możliwe, że zaprezentuje...

Centrum Przetwarzania Danych Grupy MiŚOT – stan prac

Mijają dwa lata od rozpoczęcia budowy nowoczesnego Centrum Przetwarzania Danych Grupy MiŚOT. Powstaje ono...

mObywatel 2.0 także dla przedsiębiorców

Prowadzenie małej firmy to wielkie wyzwanie. Dotyczy to jednoosobowej działalności gospodarczej, ale też trochę...