TECHNOLOGIA · CYBERBEZPIECZEŃSTWO · BIZNES

Roadshow Acnet – 3 miasta, wiele możliwości!

W dniach 10 – 12 czerwca w Krakowie, Warszawie oraz w Gdańsku wraz z firmą Phybridge oraz Yealink zorganizowaliśmy Roadshow, na którym można było zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami telefonii IP, czy bezpieczeństwa sieci VoIP. Podpowiadaliśmy uczestnikom, jak w prosty sposób można pożegnać się z telefonią analogową na rzecz telefonii IP! 

Frekwencja nas zaskoczyła – oczywiście pozytywnie! Uczestnicy mogli poznać unikalne przełączniki Phybridge, które idealnie nadają się do wdrożeń systemów telefonii IP, Unified Communication, call/contact center, jak również monitoringu IP. Dostarczanie Ethernetu i PoE po jednej parze miedzianej otwiera szerokie spektrum możlwości. Burzliwa dyskusja o możliwościach toczyła się jeszcze długo po zakończeniu Roadshow. Przedstawione zostały najnowsze telefony Yealink w tym model T48G z dotykowym ekranem. Było ciekawie, nowocześnie, kreatywnie!
Naszym Gościom serdecznie dziękujemy za obecność i już dziś zapraszamy wszystkich na kolejną edycję Roadshow. Atrakcji i nowoczesnych rozwiązań na pewno nie zabraknie.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z imprezy:

Acnet – informacja prasowa

www.acnet.com.pl

 

PRZECZYTAJ NAJNOWSZY NUMER isprofessional

Najnowsze

Pieskie życie w telewizji, czyli o czym myśli Kameleon

Wyścig operatorów telewizyjnych trwa. Liczy się technologia, funkcjonalność, czyli sposoby konsumpcji treści, ilość i...

Narzędzia do obróbki kabli firmy Jonard w xbest.pl!

xbest.pl został dystrybutorem dużego, amerykańskiego producenta - firmy Jonard, który znany jest z wytwarzania...

Nie czekaj, dołącz do Lokalnych!

Wsparcie i łączenie sił przyświecają małym i średnim operatorom telekomunikacyjnym od dawna. Wspólne działania...

Gmail i nowy sposób odpowiadania na e-maile

Gmail wprowadza zmianę. Będzie to nowy sposób odpowiadania na e-maile. Dla fanów czatów, który...