Relacja z 12 edycji PLNOG

453

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za obecność i aktywność podczas minionego PLNOG-a. Bez Was ta konferencja nie byłaby tak wielkim sukcesem!

Nie tak dawno temu, w nie tak odległej Galaktyce…
na 12 edycji konferencji PLNOG zgromadziło się jeszcze więcej uczestników, partnerów, prelegentów i mediów, niż na którymkolwiek z poprzednich spotkań! 780 osób – specjalistów, entuzjastów i osób zarządzających w branży ICT w Polsce – spędziło 3 i 4 marca w hotelu Marriott. Powstały wspólne listy mailingowe oraz grupy robocze, których działanie będzie raportowane na kolejnych edycjach PLNOG-a. Wszystko po to, by w polskim Imperium ICT nie było podziałów i by mogło rosnąć w siłę!

Mały, góralski robaczek, przywieziony przez babcię z Zakopanego, chce zaatakować DNS-a – czyli o czym mówili prelegenci?

Żadnemu z naszych mówców nie brakowało wartościowej wiedzy do przekazania. Wybrani prelegenci wznosili się na wyżyny kreatywności, by w przyjazny sposób  przekazać zawiłe kwestie technologiczne. Największe emocje i zainteresowanie wzbudziły wykłady związane z atakami DDoSSDNIPv6 oraz LTE. Choć wszystkie sale były wypełnione, to na tych ścieżkach gromadziło się najwięcej słuchaczy. Wykłady cieszyły się dużą frekwencją, a popularność niektórych z nich przeszła nasze oczekiwania. Na wybranych prelekcjach zgromadziło się tak wielu uczestników, że nie domykały się drzwi sal wykładowych.
Uważnie obserwowaliśmy Wasze zachowanie i zbieraliśmy opinie – wyciągamy z tego wnioski na przyszłość! Po ostatniej edycji wiemy, jakie wykłady cieszą się największym zainteresowaniem i na co położyć nacisk podczas organizacji jesiennej edycji PLNOG.
Mamy nadzieję, że warszawskie spotkanie pozwoliło Wam osiągnąć przyjęte cele oraz dostarczyło rewelacyjnej zabawy.
Imprezę opuścić taką… co za wstyd, wielki wstyd!
Gwiezdnowojenna oprawa wizualna pozwoliła naszym uczestnikom przenieść się w międzygalaktyczny świat postaci z filmów Georga Lucasa. Yoda i Lord Vader, koncert Cantina Band, rycerze Jedi i prawdziwa broń rodem ze Star Wars – tegoroczne atrakcje cieszyły się kosmicznym zainteresowaniem. Na szczęście mamy dowód na to, że to wszystko zdarzyło się naprawdę!
[niceyoutubelite id=”Bfj1gZeWvMk”]

Zobacz Galerie zdjęć z PLNOG 12 🙂

Pełną relację z PLNOG 12: zdjęcia, filmy, materiały z wykładów znajdziecie – TUTAJ.

Do zobaczenia we wrześniu!

May the PLNOG be with you!