Radio 357 może przyjechać do Was!

89

Grupa MiŚOT rozpoczęła współpracę z Radiem 357. Dzięki temu słuchacze radia będą mogli dowiedzieć się więcej o działaniach Grupy MiŚOT, ale też będą mogli wziąć udział w nietypowym wydarzeniu. Sami mogą zadecydować, o jakim mieście pojawią się reportaże na antenie radia.

Wspólna akcja Radia 357 i Grupy MiŚOT zaczyna się już teraz. Reportażystki Radia 357: Anna Dudzińska, Beata Kwiatkowska, Agnieszka Szwajgier i Justyna Godz będą wyruszać w teren, by tworzyć  reportaże o różnych miastach w Polsce. To słuchacze i słuchaczki zadecydują, gdzie mają dotrzeć reportażystki.

Do godziny 12:00 20 stycznia można zgłaszać miejscowości do 20 tysięcy mieszkańców. Wystarczy wpisać 5 cyfr składających się na kod pocztowy takiej miejscowości do Radia 357. Następnie odbędzie się losowanie przysłanych kodów na żywo w radiu. W ten sposób wyłonionych zostanie pięć miejsc, o których powstaną reportaże.

Gotowe materiały będą emitowane w Radiu 357 w trzeci bądź czwarty piątek miesiąca od lutego do czerwca. W ten sposób powstanie cykl reportaży o zgłoszonych przez słuchaczy i słuchaczki miejscowościach.

Przy okazji wiele osób dowie się o tym, że właśnie w tych mniejszych miejscowościach dzięki działaniu małych i średnich operatorów zintegrowanych w Grupie MiŚOT, dostępny jest internet umożliwiający odbieranie chociażby Radia 357.