TECHNOLOGIA · CYBERBEZPIECZEŃSTWO · BIZNES

Radio 357 może przyjechać do Was!

Grupa MiŚOT rozpoczęła współpracę z Radiem 357. Dzięki temu słuchacze radia będą mogli dowiedzieć się więcej o działaniach Grupy MiŚOT, ale też będą mogli wziąć udział w nietypowym wydarzeniu. Sami mogą zadecydować, o jakim mieście pojawią się reportaże na antenie radia.

Wspólna akcja Radia 357 i Grupy MiŚOT zaczyna się już teraz. Reportażystki Radia 357: Anna Dudzińska, Beata Kwiatkowska, Agnieszka Szwajgier i Justyna Godz będą wyruszać w teren, by tworzyć  reportaże o różnych miastach w Polsce. To słuchacze i słuchaczki zadecydują, gdzie mają dotrzeć reportażystki.

Do godziny 12:00 20 stycznia można zgłaszać miejscowości do 20 tysięcy mieszkańców. Wystarczy wpisać 5 cyfr składających się na kod pocztowy takiej miejscowości do Radia 357. Następnie odbędzie się losowanie przysłanych kodów na żywo w radiu. W ten sposób wyłonionych zostanie pięć miejsc, o których powstaną reportaże.

Gotowe materiały będą emitowane w Radiu 357 w trzeci bądź czwarty piątek miesiąca od lutego do czerwca. W ten sposób powstanie cykl reportaży o zgłoszonych przez słuchaczy i słuchaczki miejscowościach.

Przy okazji wiele osób dowie się o tym, że właśnie w tych mniejszych miejscowościach dzięki działaniu małych i średnich operatorów zintegrowanych w Grupie MiŚOT, dostępny jest internet umożliwiający odbieranie chociażby Radia 357.

Klaudia Wojciechowska
Klaudia Wojciechowska
Redaktorka ISPortal i ISProfessional. Dziennikarka telewizji lokalnego operatora telekomunikacyjnego Ret-Sat1. Absolwentka kulturoznawstwa na Uniwersytecie Łódzkim ze specjalizacją filmoznawstwo i nowe media.

PRZECZYTAJ NAJNOWSZY NUMER isprofessional

Najnowsze

Gmail i nowy sposób odpowiadania na e-maile

Gmail wprowadza zmianę. Będzie to nowy sposób odpowiadania na e-maile. Dla fanów czatów, który...

Programy CAD – projektuj bez ograniczeń z ZWCAD

ZWCAD 2024 to intuicyjne i kompleksowe oprogramowanie CAD, które umożliwia użytkownikom tworzenie precyzyjnych rysunków...

Nowość w Google Maps przydatna przy parkowaniu

W Google Maps kolejne nowe funkcje. Tym razem dotyczy to Android Auto, chociaż w...

Fundacja Lokalni została organizacją pożytku publicznego

W Krajowym Rejestrze Sądowym 21 listopada pojawił się wpis z informacją o nadaniu Fundacji...