TECHNOLOGIA · CYBERBEZPIECZEŃSTWO · BIZNES

Przetarg na SMS-y dla ZUS-u rozstrzygnięty

Zakładu Ubezpieczeń Społecznych rozstrzygnął przetarg na świadczenie usługi masowej wysyłki tekstowych wiadomości SMS do abonentów sieci komórkowych i sieci stacjonarnych oferujących funkcjonalność obsługi SMS. Spośród zgłoszonych ofert została wybrana te otrzymana od Comverga Sp. z o.o. z Warszawy.

W przetargu dotyczącym świadczenie usługi związanej z wysyłaniem SMS-ów ustalono całkowitą wartość na 1 675 258.54 zł bez VAT. Jedynym kryterium branym pod uwagę przy ocenie ofert była cena.

Wygrała Comverga Sp. z o.o. z Warszawy, której oferowana cena to 2,060 mln zł brutto.

Pozostałe firmy starające się o zamówienie to Link Mobility Poland Sp. z o.o. z  Gliwic z ofertą na 2,409 mln zł, Vercom S.A. z  Poznania  – 2,323 mln zł, Orange Polska S.A. – 2,225 mln zł) oraz Polkomtel Sp. z o.o. -2,092 mln zł.

Comverga jest zobowiązania do dostarczenia w ciągu 2 tygodni od podpisania umowy interfejsu umożliwiającego wysyłkę wiadomości SMS oraz dokumentacji technicznej usługi. Ma również przeprowadzić testy potwierdzające minimalną wymaganą wydajność wysyłania wiadomości SMS i przedstawić z testów raport.

Źródło: ted.europa.eu

Klaudia Wojciechowska
Klaudia Wojciechowska
Redaktorka ISPortal i ISProfessional. Dziennikarka telewizji lokalnego operatora telekomunikacyjnego Ret-Sat1. Absolwentka kulturoznawstwa na Uniwersytecie Łódzkim ze specjalizacją filmoznawstwo i nowe media.

PRZECZYTAJ NAJNOWSZY NUMER isprofessional

Najnowsze

Pieskie życie w telewizji, czyli o czym myśli Kameleon

Wyścig operatorów telewizyjnych trwa. Liczy się technologia, funkcjonalność, czyli sposoby konsumpcji treści, ilość i...

Narzędzia do obróbki kabli firmy Jonard w xbest.pl!

xbest.pl został dystrybutorem dużego, amerykańskiego producenta - firmy Jonard, który znany jest z wytwarzania...

Nie czekaj, dołącz do Lokalnych!

Wsparcie i łączenie sił przyświecają małym i średnim operatorom telekomunikacyjnym od dawna. Wspólne działania...

Gmail i nowy sposób odpowiadania na e-maile

Gmail wprowadza zmianę. Będzie to nowy sposób odpowiadania na e-maile. Dla fanów czatów, który...