Przedstawiamy srebrnych sponsorów Lokalnego Zjazdu MiŚOT w Poznaniu

Grafika: Marcin Jedynak

Do Lokalnego Zjazdu MiŚOT w Poznaniu coraz bliżej. To wyczekiwane wydarzenie branżowe będzie podsumowaniem cyklu zjazdów, jakie odbyły się w ciągu roku w różnych zakątkach kraju. Tym razem spotkamy się na zachodzie Polski.

Jeśli jeszcze nie masz wejściówki, możesz się zarejestrować pod adresem: https://www.epix.net.pl/zjazd-p333-104-misot/.

To wyjątkowe wydarzenie branżowe, dedykowane małym i średnim operatorom telekomunikacyjnym wspiera wiele firm, wśród nich srebrni sponsorzy: CDR Sp. z o.o., Nomios będący dystrybutorem produktów Juniper oraz największy dealer w branży motoryzacyjnej w Polsce Grupa Cichy-Zasada.

Grupa Cichy-Zasada srebrnym sponsorem Lokalnego Zjazdu MiŚOT

Firma posiada w swoim portfelu marki Volkswagen, Volkswagen Samochody Dostawcze, Skoda, Seat, Cupra, Audi. Ponadto jest największym dealerem nowych samochodów w Polsce oraz sprzedawcą certyfikowanych samochodów używanych www.samochodyuzywane.pl. Oferuje również oryginalne części i akcesoria oraz wysokiej jakości usługi finansowe, ubezpieczeniowe, serwisowe, blacharsko-lakiernicze. Sieć sprzedaży obejmuje 31 salonów w ośmiu dużych miastach w kraju. Firma zatrudnia ponad 1400 pracowników. Główna siedziba spółki mieści się w podpoznańskim Wysogotowie.

Tytuł zwycięzcy rankingu TOP50 za rok 2021 nie jest jedynym wyróżnieniem, jakie w ostatnim czasie otrzymała Grupa Cichy-Zasada. Firma została laureatem I edycji prestiżowego konkursu „Best Managed Companies Poland 2022” organizowanego przez jedną z największych światowych firm consultingowych Deloitte. Nagroda przyznawana jest najlepiej zarządzanym spółkom prywatnym w Polsce. Zachęcamy do odwiedzenia stoiska, gdzie będzie można zapoznać przedstawicieli Grupy oraz zapoznać się ze szczegółami korzystnej oferty.

Konkurs z nagrodą VIP

Jedną z atrakcji, jakie zostały przewidziane dla uczestników Zjazdu, jest konkurs wizytówkowy, w którym nagrodą jest szkolenie VIP SAFE DRIVING pierwszego stopnia na SKODA Autodrom Poznań o wartości 1599 złotych. Więcej informacji na ten temat już wkrótce.

Nomios kolejny raz wspiera Lokalny Zjazdu MiŚOT

Firma ta jest wiodącym dostawcą usług w zakresie bezpieczeństwa i sieci. Specjaliści Nomios nieustannie skupiają się na opracowywaniu rozwiązań i usług które pozwalają zabezpieczać i łączyć nowoczesne i coraz bardziej złożone usługi cyfrowe, korzystając z doświadczenia ponad 200 certyfikowanych inżynierów i architektów. W całej Europie firma prowadzi 15 biur, jedno z nich ma swoją siedzibę w Polsce. Lokalny Zjazd MiŚOT jest doskonałą okazją do tego, by lepiej poznać możliwości, jakie oferuje Nomios, jak i wymienić poglądy o sytuacji na rynku, potrzebach czy bolączkach w zakresie posiadanej infrastruktury. Jest to również okazja do tego, by zaprezentować możliwości partnerów firmy: Juniper i Fortinet.

Urządzenia niezbędne MiŚOT-om zaprezentuje CDR

Lokalny Zjazd MiŚOT wspierany jest również przez firmę CDR Sp. z o.o., która serdecznie zaprasza do odwiedzenia stoiska, na którym będzie można obejrzeć niektóre spośród urządzeń niezbędnych każdemu małemu i średniemu operatorowi telekomunikacyjnemu sprzedawanych przez ten sklep internetowy. Misją firmy jest jak najlepsze zaspokajanie potrzeb klientów w zakresie oferowanych produktów z gwarancją satysfakcji ze współpracy. Miła i fachowa obsługa, możliwość negocjacji cen oraz terminu płatności, fachowe doradztwo to największe atuty firmy.

– Od lat współpracujemy z małymi i średnimi operatorami, zapewniając im dostęp do szerokiego asortymentu produktów. Dzięki wspólnej kooperacji lokalne sieci w Polsce rozwijają się i mogą być konkurencyjne na rynku. Zjazd MiŚOT to dla nas doskonałe miejsce spotkań z klientami oraz wymiany informacji branżowych — zapraszam na wydarzenie Wojciech Wrona reprezentujący firmę CDR Sp. z o.o.

Koniecznie przyjedź na Lokalny Zjazd MiŚOT

Jest jeszcze szansa na dołączenie do czwartego Lokalnego Zjazdu MiŚOT, który będzie podsumowaniem całego cyklu wydarzeń, w których braliście udział w ostatnim roku. Agenda i atrakcje są bardzo interesujące. Nie może Cię zabraknąć. Jeszcze możesz dołączyć, ale spiesz się, bo wejściówek jest coraz mniej.

Zapraszamy: https://misot.pl/zjazdy/.