TECHNOLOGIA · CYBERBEZPIECZEŃSTWO · BIZNES

Ponad 3 tysiące gości podczas VII Targów eHandlu!

Rekordowa frekwencja wystawców i zwiedzających, szereg atrakcji na stoiskach, spora dawka wiedzy i przyjazna atmosfera – tak wyglądało święto branży e-commerce, VII Targi eHandlu.

22 października na Stadionie Narodowym w Warszawie odbyło się największe wydarzenie dla branży e-commerce w regionie Europy Środkowo-Wschodniej – niepowtarzalna okazja do rozmów, uścisków dłoni i spotkań w atmosferze otwartości.
Zobacz fotorelacje – TUTAJ!
Jak widać, formuła targowa dla branży e-commerce ciągle się rozwija – ostatnia edycja przyciągnęła ponad 120 Wystawców, blisko 4000 zarejestrowanych Zwiedzających, 20 Prelegentów występujących w 4 blokach prezentacji. Ponadto I Kongres eHandlu oraz ostatni Shopcamp dostarczyły sporą dawkę wiedzy z najwyższej półki.
Wśród Wystawców znalazły się po raz kolejny tak znane marki jak m.in. EURid, Elavon, Komputronik, MasterCard, PayPal, Ruch, Skrill oraz debutanci jak Microsoft, Orbis, Crehler, S3 czy edrone.
“Po rozmowach z Wystawcami i przeczytaniu kilkunastu relacji Zwiedzających VII Targi eHandlu możemy być dumni z osiągniętych efektów. Rewelacyjna, rekordowa frekwencja podczas Targów i prezentacji ekspertów; wiele technologicznych nowinek, które rysowały wyraz inspiracji na setkach twarzy zwiedzających oraz obecność wielu przedstawicieli mediów – wygląda na to, że e-commerce w Polsce ma się dobrze”mówi Adam Zygadlewicz, Prezes Fundacji Polak 2.0, organizator Targów eHandlu.
Prezentacje, które odbyły się w 4 blokach można zobaczyć – TUTAJ!

Co nas czeka?

VIII Targi eHandlu już 24 marca na terenie MTP w Poznaniu.
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj Fundację Polak 2.0 na Facebooku.
 

przeczytaj najnowszy numer isporfessional

Najnowsze