TECHNOLOGIA · CYBERBEZPIECZEŃSTWO · BIZNES

Ponad 1100 abonentów Grupy Nortis przechodzi do telewizji JAMBOX

Dziewięciu operatorów należących do Grupy Nortis przeniosło swoje usługi do SGT, lidera rynku usług telewizyjnych oferowanych operatorom ISP w Polsce. Tym samym ponad 1100 abonentów zamieniło swoją dotychczasową telewizję na tę pod marką JAMBOX.

Nortis to grupa lokalnych operatorów telekomunikacyjnych z północnej Polski. W skład grupy wchodzą m.in. firmy z Kwidzyna (Danar), Bartoszyc (Bartnet), Jezioran (Netservice), Zalewa (Netcom), Lidzbarka Warmińskiego (Lasnet), Grudziądza (Perfect Net) i Ostródy (IWKD). Każda z firm ma ponad 10 letnie doświadczenie w świadczeniu usług teleinformatycznych. Pod jedną marką oferują profesjonalne usługi telekomunikacyjne.
Operatorzy podjęli decyzję o zmianie dostawcy usług telekomunikacyjnych w listopadzie 2017 roku. Od tego momentu rozpoczęło się przepinanie abonentów i świadczenie im usług pod marką JAMBOX.
– Dziękujemy za zaufanie Grupie Nortis. Wierzymy, że współpraca okaże się owocna i satysfakcjonująca dla obu stron. Z naszej – zobowiązujemy się do utrzymania najwyżej jakości, stabilności i bogatej oferty programowej. Abonentów operatorów należących do Grupy serdecznie zachęcamy do skorzystania również z innych naszych usług, np. internetu lub telefonii komórkowej – mówi Paweł Białas, dyrektor handlowy w SGT S.A.
Marka JAMBOX jest obecna na rynku od 2007 roku i jest dziś jedną z najchętniej wybieranych cyfrowych telewizji kablowych w Polsce. Obecnie w kraju telewizję JAMBOX odbiera już 50 tysięcy abonentów na ponad 76 tysiącach dekoderów.
Usługi telewizyjne pod marką JAMBOX są oferowane w ramach oferty „IPTV dla ISP” przez SGT S.A., Interaktywny Dom i Interaktywny Dom 2.
Więcej informacji o telewizji JAMBOX znajduje się pod adresem: www.jambox.pl.
Dodatkowe informacje na temat Grupy Nortis dostępne są pod adresem: www.nortis.pl.

 ***

Firma SGT S.A. lider rynku usług telewizyjnych oferowanych operatorom ISP w Polsce, powstała w 2007 roku 
w ramach Grupy 3S. Na polski rynek telekomunikacyjny wkroczyła, tworząc interaktywną telewizję cyfrową JAMBOX.

Pomaga lokalnym operatorom internetu wdrażać w swoich sieciach cyfrową telewizję kablową bazująca na platformie IPTV oraz telefonię komórkową i internet LTE. 

W 2014 roku SGT S.A. rozszerzyła zakres świadczonych usług o rozwiązania technologiczne dla tradycyjnych operatorów telewizji kablowej. Dziś tworzy produkty dla operatorów, 
którzy poszukują rentownego modelu biznesowego dla świadczenia usług telewizji cyfrowej z zachowaniem własnej marki i identyfikacji produktowej.

Więcej informacji dostępnych na: 
www.jambox.pl 
www.facebook.com/jamboxhd
www.facebook.com/sgtpolska

 

Michal.Koch
Michal.Koch
Dziennikarz i researcher. Tworzy teksty o najnowszych technologiach, 5G, cyberbezpieczeństwie i polskiej branży telekomunikacyjnej.

PRZECZYTAJ NAJNOWSZY NUMER isprofessional

Najnowsze

Narzędzia do obróbki kabli firmy Jonard w xbest.pl!

xbest.pl został dystrybutorem dużego, amerykańskiego producenta - firmy Jonard, który znany jest z wytwarzania...

Nie czekaj, dołącz do Lokalnych!

Wsparcie i łączenie sił przyświecają małym i średnim operatorom telekomunikacyjnym od dawna. Wspólne działania...

Gmail i nowy sposób odpowiadania na e-maile

Gmail wprowadza zmianę. Będzie to nowy sposób odpowiadania na e-maile. Dla fanów czatów, który...

Programy CAD – projektuj bez ograniczeń z ZWCAD

ZWCAD 2024 to intuicyjne i kompleksowe oprogramowanie CAD, które umożliwia użytkownikom tworzenie precyzyjnych rysunków...