PLNOG14 – już jest agenda konferencji!

440
Computer Keyboard with symbolic padlock key

Kolejna edycja PLNOG zbliża się wielkimi krokami! Zachęcamy do zapoznania się z agendą, która pojawiła się już na stronie konferencji. Jak zwykle, wśród naszych prelegentów znaleźli się najlepsi specjaliści z branży teleinformatycznej, którzy podzielą się swoja wiedzą i umiejętnościami, prezentując merytoryczne prelekcje i szkolenia

Kto się pojawi?

  • Na scenie zobaczymy m.in. Tomasza Jarlaczyka (Allegro), który zaprezentuje wykład „Projektowanie sieci Data Center” oraz Michała Szczęsnego (Exatel) z prelekcją poświęconą “Active Networks – miały być fundamentem nowego podejścia do sieci zwanej Internetem, a skończyły jako SDN”.
  • Będzie także okazja posłuchać wykładu ”RIO 2014 w internecie, czyli jak wysycić grubą internetową rurę czterema serwerami”, który przygotował Rafał Wiosna (TVP).
  • Łukasz Bromirski (Cisco Systems) przybliży nam “Nowości w protokole BGP i optymalizację routingu BGP na brzegu sieci”.
  • Naszymi Keynote Speakerami będą David Barroso ( Spotify) i Paolo Lucente (Pmacct).

Nie zwlekaj dłużej – dołącz do nas !

Agenda PLNOG-a zapełnia się błyskawicznie, a sama konferencja przyciąga coraz więcej uczestników. Nie przegap takiej okazji i już teraz zarejestruj się! Spotykamy się już 2-3 marca w Warszawie – nie może Cię zabraknąć!

Do zobaczenia w Warszawie!
Ekipa PLNOG

www.plnog.pl
www.facebook.com/PLNOG