Play wchodzi na rynek internetu stacjonarnego

531
logo Play

Zwiększy się konkurencja na rynku podłączeń internetu stacjonarnego. Operator Play przedstawił ofertę sprzedaży w oparciu infrastrukturze sieci Vectra.

Klienci, w wybranych jak na razie miastach, mają do wyboru trzy opcje internetu o przepływnościach: 150/15 Mb/s, 300/20 Mb/s i 600/30 Mb/s. Zapłacą za to miesięczny abonament w wysokości odpowiednio: 50, 60 i 70 zł. Jeśli ktoś korzysta z usług operatora, każda z ofert jest o 15 zł tańsza. Ceny te uwzględniają rabat 5 zł za wybór e-faktury i terminowe płatności oraz rabat 5 zł za zgody marketingowe i na profilowanie. Umowa jest zawierana na dwa lata. 

Play pobiera także jednorazową opłatę aktywacyjną w wysokości 50 zł.

Na czas trwania umowy operator udostępnia bezpłatnie modem WiFi wspierający częstotliwości 2,4 GHz i 5 GHz, obsługujący do 20 urządzeń jednocześnie.

Play zastrzega, że z usługi nie można skorzystać na terenie całego kraju (choć dodaje, że prawdopodobnie szybko się to zmieni), a jej dostępność można sprawdzić w dedykowanej wyszukiwarce.

Promocja tej usługi ma jak na razie charakter lokalny, na co szczególnie uczulamy Małych i Średnich Operatorów Telekomunikacyjnych (MiŚOT).