Pierwsze spotkanie "Meet IT" w tym roku!

368

Magazyn „Twój Internet” objął patronatem medialny Konfernecje „Meet IT”.

„Meet IT” to cykl spotkań organizowanych przez 3S* dla menedżerów, specjalistów i sympatyków IT w śląskich (i nie tylko) firmach i instytucjach. Spotkania odbywają się w Katowicach od października 2012 roku. Partnerami organizacyjnymi są Polskie Towarzystwo Informatyczne oddział Górnośląski oraz nieformalna grupa IT Katowice skupiona wokół serwisu społecznościowego Goldenline.Podczas spotkań swoją wiedzą i doświadczeniami dzielą się eksperci, specjaliści reprezentujący globalne i lokalne marki związane z IT. Udział dla uczestników jest bezpłatny.
Pierwsze spotkanie „Meet IT” w Nowym Roku 2014, a ósme z kolei odbędzie się w dniu 13 lutego w katowickim Kinoteatrze Rialto. Tematyka spotkania będzie z zakresu zabezpieczeń i ochrony przed kradzieżą danych. Prelekcje poprowadzą specjaliści z branży, m.in.

  • Mediarecovery,
  • Fortinet,
  • Logicaltrust,
  • DAGMA.

Konieczna jest rejestracja poprzez formularz znajdujący się na stronie, w treści wpisz: Meet IT – FORMULARZ

Dlaczego warto przyjść na Meet IT?

  • Poznasz najnowsze trendy w informatyce
  • Posłuchasz specjalistów z globalnych i lokalnych firm
  • Spotkasz ludzi z branży IT z woj. śląskiego i nie tylko

Materiały ze spotkania: zdjęcia oraz prezentacje udostępniane są po spotkaniu na dedykowanej stronie www.meetit.org.pl

 
* 3S – to grupa firm z branży telekomunikacyjnej, działających na terenie Południowej Polski. 3S posiada własną infrastrukturę światłowodową o długości ponad 1600 km oraz największe w regionie Centrum Danych. Wykorzystując efekty synergii 3S oferuje kompleksowe rozwiązania telekomunikacyjne operatorom (3S Networks), firmom i instytucjom (3S Services) oraz dostarcza usługi oparte o własny, nowoczesny ośrodek Data Center (3S Factory). Grupa zatrudnia ponad 150 osób.