TECHNOLOGIA · CYBERBEZPIECZEŃSTWO · BIZNES

Dla sieci domowych, carriers’ carrier-ów oraz poszukiwaczy refabrykowanych urządzeń

Lokalny Zjazd MiŚOT Wiosna, który odbędzie się w Wiśle 27-29 marca będzie okazją do do zapoznania się z ofertą dostawców produktów i usług dedykowanych branży telekomunikacyjnej. Oto oferta kolejnych z nich.

AVM jest jednym z wiodących europejskich producentów produktów przeznaczonych do obsługi połączeń szerokopasmowych i cyfrowego domu. Produkty marki FRITZ! słyną ze swej intuicyjnej obsługi dla każdego użytkowania. Umożliwiają szybki dostęp do Internetu przez DSL, kabel, światłowód, LTE i 5G oraz oferują wydajne połączenia sieciowe przez Wi-Fi, Powerline, DECT i LAN. Wygodna telefonia i wszechstronne aplikacje Smart Home uzupełniają portfolio firmy. Regularne aktualizacje oprogramowania FRITZ!OS wyposażają wszystkie produkty w nowe funkcje zapewniające większą wygodę i bezpieczeństwo.

FRITZ! to wiodąca na rynku Niemieckim marka urządzeń przeznaczonych do sieci domowych. Miliony zadowolonych klientów, ponad 1000 nagród oraz zwycięskich wyników testów potwierdzają zaangażowanie AVM w projektowanie, produkcję i pierwszorzędną obsługę klienta w wysokiej jakości urządzeń marki FRITZ!.

Od rozpoczęcia działalności w Berlinie w 1986 roku, AVM’ koncentruje się na opracowywaniu innowacyjnych produktów we własnym zakresie. Produkcja zdecydowanej większości oferty odbywa na terenie Polski i Niemiec. W 2022 roku berliński specjalista ds. komunikacji zatrudniał 880 pracowników i osiągnął obrót w wysokości 620 milionów euro.

Od momentu powstania, AVM jest aktywny w stowarzyszeniach poświęconych standaryzacji technologii ITC. Przykładowo firma jest członkiem Broadband Forum, Wi-Fi Alliance i DECT Forum. Berliński specjalista w dziedzinie komunikacji dystrybuuje swoje produkty w ponad 40 krajach świata. Produkty są sprzedawane przez Niemieckich oraz międzynarodowych dystrybutorów, sprzedawców detalicznych oraz sprzedawców specjalistycznych.

Hawe Telekom jest operatorem świadczącym usługi innym operatorom telekomunikacyjnym “carriers’ carrier”, a wśród jego klientów znajdują się operatorzy sieci telefonii komórkowych w Polsce, operatorzy międzynarodowi, jak również kilkadziesiąt data center znajdujących się w zasięgu sieci. Spółka świadczy usługi: sprzedaży i dzierżawy kabli oraz włókien światłowodowych, transmisji danych w oparciu o posiadany system DWDM (krajowy i międzynarodowy), dostępu do sieci Internet, kolokacji w obiektach wyniesionych rozmieszczonych na Ogólnopolskiej Sieci Światłowodowej oraz usług nadzoru i serwisu sieci. W ramach struktur spółki powołano departament B+R Lab 360, prowadzone są działania mające na celu ograniczenie szkodliwego wpływu na środowisko np. poprzez optymalizację energetyczną na sieci Hawe Telekom.

W grudniu 2022 r. firma uzyskała po raz czwarty potwierdzenie istotności posiadanej przez siebie infrastruktury w postaci przedłużenia ochrony państwa na rok 2023 r. Spółka z sukcesem wdrożyła Zintegrowany System Zarządzania, który spełnia wymagania trzech norm: ISO 22301:2020 (zarządzanie ciągłością działania), ISO/IEC 27001:2017 (zarządzanie bezpieczeństwem informacji) oraz ISO 9001:2015 (zarządzanie jakością).

Aliter Networks specjalizuje się w sprzedaży wysokiej jakości refabrykowanych urządzeń marek takich jak Cisco, Juniper, HPE/Aruba, Arista, Dell i wielu innych. Oferta firmy zawiera szeroką gamę produktów, od serwerów i przełączników po routery i laptopy. Dodatkowo oferuje czasowe wynajmy urządzeń IT, aby pomóc nawet najbardziej wymagającym klientom wokół czasów dostawy. Oferuje współpracę wokół:
– odnawiania i sprzedaży urządzeń,
– czasowego wynajmu urządzeń,
– odkupienia niepotrzebnych urządzeń.

PRZECZYTAJ NAJNOWSZY NUMER isprofessional

Najnowsze

Narzędzia do obróbki kabli firmy Jonard w xbest.pl!

xbest.pl został dystrybutorem dużego, amerykańskiego producenta - firmy Jonard, który znany jest z wytwarzania...

Nie czekaj, dołącz do Lokalnych!

Wsparcie i łączenie sił przyświecają małym i średnim operatorom telekomunikacyjnym od dawna. Wspólne działania...

Gmail i nowy sposób odpowiadania na e-maile

Gmail wprowadza zmianę. Będzie to nowy sposób odpowiadania na e-maile. Dla fanów czatów, który...

Programy CAD – projektuj bez ograniczeń z ZWCAD

ZWCAD 2024 to intuicyjne i kompleksowe oprogramowanie CAD, które umożliwia użytkownikom tworzenie precyzyjnych rysunków...