TECHNOLOGIA · CYBERBEZPIECZEŃSTWO · BIZNES

Nowy Sales Manager w zespole Axis Communications!

1 września 2014 r. do zespołu Axis Communications dołączył Jakub Kozak obejmując stanowisko Sales Manager Poland and Baltics. Odpowiedzialny będzie za sprzedaż na rynku polskim i w krajach bałtyckich oraz wsparcie w tym zakresie dystrybutorów
i partnerów handlowych.

jakubJakub Kozak jest absolwentem studiów magisterskich na Uniwersytecie Warszawskim oraz studiów podyplomowych w Szkole Głównej Handlowej. Jest też autorem bądź współautorem artykułów i opracowań dotyczących systemów zabezpieczeń oraz sprzętu wykorzystywanego w walce z terroryzmem.
Od kilkunastu lat ściśle związany z branżą zabezpieczeń i technologii wykorzystywanych w obszarze bezpieczeństwa. W ostatnim czasie był odpowiedzialny za rozwój w Polsce firmy Nedap i sprzedaż oraz promocję jej produktów w zakresie zintegrowanych systemów zabezpieczeń.
Pojawienie się Jakuba w zespole Axis jest następstwem prężnego rozwoju polskiego oddziału firmy oraz wciąż rosnącego zainteresowania sieciowymi systemami wizyjnymi w tym regionie, mówi Anna Forsberg, Regional Director Eastern Europe. Doświadczenie i wiedza Jakuba będzie niewątpliwie dużym wsparciem dla zespołu, usprawni nasze kontakty z dystrybutorami na terenie Polski i krajów bałtyckich oraz otworzy przed nami nowe perspektywy sprzedażowe, dodaje.
Wolne chwile Jakub Kozak spędza z żoną i dwójką dzieci. Stara się też znaleźć czas na swoje sportowe pasje. Wtedy biega, pływa, ćwiczy w siłowni, a zimą jeździ na nartach.
O firmie Axis Communications
Axis oferuje inteligentne rozwiązania z zakresu zabezpieczeń, które umożliwiają kształtowanie inteligentniejszego i bezpieczniejszego świata. Jako światowy lider rynku sieciowych systemów wizyjnych, Axis wyznacza kierunki rozwoju branży przez nieustanne wprowadzanie nowatorskich produktów sieciowych opartych na otwartych platformach oraz zapewnia klientom wartościowe rozwiązania za pośrednictwem globalnej sieci partnerów. Axis prowadzi długofalową współpracę z partnerami zapewniając im wiedzę oraz przełomowe produkty sieciowe przeznaczone zarówno na dotychczasowe, jak i nowe rynki.
Axis posiada ponad 1600 dedykowanych pracowników w ponad 40 krajach świata, wspieranych przez sieć ponad 65 000 partnerów działających na terenie 179 krajów. Założony w 1984 roku Axis jest szwedzką firmą notowaną na sztokholmskiej giełdzie NASDAQ OMX pod symbolem AXIS.

Axis Communications – notatka prasowa

www.axis.com

 
 

przeczytaj najnowszy numer isporfessional

Najnowsze