Nowości sklepu MiŚOT: szkolenia, urządzenia Synology, dokumenty po ukraińsku

213

MiŚOT SA został partnerem marki Synology o statusie Gold Certified. Ma to praktyczne znaczenie dla oferty i funkcjonalności Sklepu MiŚOT. 

– Nasi pracownicy, których Synology określa odtąd mianem inżynierów, pomyślnie przeszli szkolenia zakończone otrzymaniem imiennych certyfikatów – mówi Paweł Białas, dyrektor sprzedaży i rozwoju Grupy MiŚOT. –  Jako Partner o statusie Gold Certified nie tylko otrzymujemy wsparcie techniczno-handlowe ale również wypracowujemy system upustów przez co możemy zaproponować niższe ceny zakupu wszystkich urządzeń naszego partnera MiŚOT-om. Dodatkowo wyszkolona kadra MiŚOT SA może wspierać operatorów przy realizacji wdrożeń u klientów biznesowych. 

Inżynierowie MiŚOT SA posiadają obecnie certyfikaty DSM Architect oraz Backup Architect, zapowiadają jednak, że na tym jeszcze nie koniec.

– Już niebawem chcemy wzmocnić ofertę Synology dla MiŚOT w obszarze monitoringu i dlatego już wkrótce do naszego sklepu dołączą produkty Surveillance Device License Pack. Będziemy mogli także zaproponować wsparcie techniczno-handlowe dla Surveillance Station  – dodaje Paweł Białas.

Dalsze decyzje dotyczące kierunków rozwoju i produktów sklepu MiŚOT podjęte będą po zakończeniu całego procesu szkoleń i certyfikacji Synology. Koordynatorzy nie wykluczają przy tym wprowadzenia do oferty innych rozwiązań, zależnie od potrzeb sygnalizowanych przez operatorów.

W Sklepie MIŚOT dostępne są obecnie także różne warianty usługi Publikon, szkolenia Akademii MiŚOT oraz (nieodpłatnie) dokumenty przygotowane w ramach akcji Internet od LOKALNI dla Uchodźców z Ukrainy.

Założona w 2000 r. firma Synology koncentruje się na zarządzaniu światowymi danymi i ich ochronie. Umożliwia przedsiębiorstwom zarządzanie danymi oraz ich zabezpieczenie bez względu na to, czy dostęp do nich jest uzyskiwany przez napęd flash, dysk lub architektury wielochmurowe. Firma dokonała już ponad sześciu milionów instalacji.