Nowa oferta SGT S.A. dla dostawców usług internetowych: IPTV dla ISP Basic

401
usługa telekomunikacyjna

Brak opłat stałych, obniżki na Pakiet Wielotematyczny, a także brak opłaty aktywacyjnej STB – SGT S.A., dostawca rozwiązań telewizyjnych dla operatorów sieci internetowej, wprowadził do swojej oferty propozycję IPTV dla ISP Basic. Nowe rozwiązanie kierowane jest do mniejszych operatorów ISP, którzy planują wdrożenie w swoich sieciach cyfrowej telewizji kablowej, bez przeznaczania dużych środków na rozwój i inwestycję w usługi telewizyjne.

W ramach nowej oferty IPTV dla ISP Basic abonent operatora ma możliwość wyboru pakietu telewizyjnego JAMBOX spośród trzech podstawowych: Pakiet Mini HD (blisko 90 kanałów, w tym 24 w jakości HD), Pakiet Wielotematyczny HD (blisko 130 kanałów, w tym 32 w jakości HD) i Pakiet Wielotematyczny Super HD (140 kanałów, w tym 43 w jakości HD). Przy dwóch ostatnich oferta obejmuje również 13 pakietów tematycznych i Pakiety Premium (HBO HD, HBO HD wraz z HBO On Demand i HBO GO, CANAL+ Prestige, CANAL+ Select, Cinemax i Filmbox).
Oferta IPTV dla ISP Basic jest ofertą terminową, podpisywaną na 24 miesiące z możliwością przedłużenia.

– Z naszego najpopularniejszego produktu IPTV dla ISP Premium korzysta już ponad 200 operatorów w Polsce. Docierały do nas jednak sygnały, iż dotychczasowa oferta przekraczała możliwości finansowe operatorów o mniejszym zasięgu sieci. Z myślą o nich zdecydowaliśmy się więc wprowadzić produkt w nieco innym kształcie. Mamy nadzieję, że IPTV dla ISP Basic spotka się z ich pozytywnym odbiorem i wkrótce dołączą oni do grona naszych partnerów – mówi Bartłomiej Czardybon, Prezes Zarządu SGT S.A.

Wybierając ofertę IPTV dla ISP Basic, operator nie ponosi żadnych opłat stałych ani kosztów związanych z opłatą aktywacyjną STB. Dodatkowo przysługują mu zniżki na Pakiet Wielotematyczny zgodne z aktualną promocją sezonową.