TECHNOLOGIA · CYBERBEZPIECZEŃSTWO · BIZNES

Nowa lokalizacja, motyw przewodni i zmiany w programie, czyli PLNOG17 już we wrześniu!

 
Siedemnasta edycja największej w Polsce konferencji dla branży ICT rusza już 26 września. Chociaż przed nami okres urlopowy, to organizatorzy nie zwalniają tempa i już ogłaszają pierwsze nowości! Co planuje nowy Komitet Programowy PLNOG?

  • Ścieżka edukacyjna – dla osób średniozaawansowanych technologicznie oraz studentów, którzy swoją przyszłość wiążą z telekomunikacją.
  • Mocniejszy nacisk na Internet of Things, którego rozwój jest silnie powiązany z telekomunikacją. Szansę zaprezentowania się dostaną nie tylko największe firmy na rynku, ale także startupy. W agendzie znajdzie się też miejsce dla kwestii Inteligentnych Miast.
  • Warsztaty dla nowych prelegentów, podczas których bardziej doświadczeni speakerzy będą radzić, podpowiadać i zachęcać do wystąpienia z konkretnymi case study. A to po to, by wszystkie wykłady były najwyższych lotów!
  • Case study – silny nacisk na historie, sukcesy i porażki konkretnych firm.
  • Współpraca ze społecznościami – podczas najbliższego PLNOG-a do konferencji dołączą społeczności ICT, które będą mocniej wyeksponowane niż dotychczas

To jednak nie koniec nowości! PLNOG rośnie w siłę, a ilość uczestników sprawiła, że zbliżająca się edycja odbędzie się 26-27 września w Hotelu Double Tree by Hilton w Krakowie. Nowe miejsce oferuje więcej przestrzeni, a marka Hilton nierozłącznie kojarzy się z najwyższą jakością. Organizatorzy zdradzili nam również, że motywem przewodnim siedemnastej edycji będą wyścigi samochodowe. Zapnijcie więc pasy, bo szykuje się ostra jazda!
Rejestracja już ruszyła – korzystajcie ze zniżki  z 15% z kodem ICT_0615.
Więcej infromacji znajdziecie na http://2016.krakow.plnog.pl/ oraz kanałach na Facebooku i Twitterze.

Michal.Koch
Michal.Koch
Dziennikarz i researcher. Tworzy teksty o najnowszych technologiach, 5G, cyberbezpieczeństwie i polskiej branży telekomunikacyjnej.

PRZECZYTAJ NAJNOWSZY NUMER isprofessional

Najnowsze

Gmail i nowy sposób odpowiadania na e-maile

Gmail wprowadza zmianę. Będzie to nowy sposób odpowiadania na e-maile. Dla fanów czatów, który...

Programy CAD – projektuj bez ograniczeń z ZWCAD

ZWCAD 2024 to intuicyjne i kompleksowe oprogramowanie CAD, które umożliwia użytkownikom tworzenie precyzyjnych rysunków...

Nowość w Google Maps przydatna przy parkowaniu

W Google Maps kolejne nowe funkcje. Tym razem dotyczy to Android Auto, chociaż w...

Fundacja Lokalni została organizacją pożytku publicznego

W Krajowym Rejestrze Sądowym 21 listopada pojawił się wpis z informacją o nadaniu Fundacji...