Mixtape i dlaCiebie.tv dostępne w TeleDystrybucji

Projekt telewizji dla małych i średnich operatorów telekomunikacyjnych, działający w ramach specjalnie powołanej do tego celu spółki IdM, rozwija się. Kolejne dwa kanały można odbierać za pośrednictwem EPIX-a w Katowicach, Warszawie oraz Poznaniu. W ramach technicznej dystrybucji strumieni telewizyjnych udostępnione zostały kolejne kanały: Mixtape i dlaCiebie.tv.

MixtapeTV to pierwsza w Polsce telewizja muzyczna, która w całości związana jest z hip hopem. Rap jest obecnie najbardziej popularnym nurtem muzycznym w Polsce i na świecie, a w MixtapeTV rapowe teledyski grane są przez całą dobę. W MixtapeTV zobaczycie klipy zarówno plejady polskiej sceny, jak i początkujących raperów, dlatego śmiało można powiedzieć, że to idealny wybór dla młodych widzów, a zarazem świetna rozrywka dla tych, którzy młodość słyszą w swoich ulubionych utworach muzycznych.

Kolejnym kanałem, który można odbierać za pośrednictwem TeleDystrybucji, jest dlaCiebie.tv. To regionalna stacja telewizyjna nadająca dla mieszkańców województwa śląskiego. Emituje serwisy informacyjne, magazyny o tematyce społeczno-interwencyjnej, edukacyjnej, sportowej, muzycznej, medycznej i motoryzacyjnej. Prezentowane na antenie są też pasma lokalne różnych stacji i materiałów znanych ze stron internetowych.

Zespół rozwijający telewizję pod przewodnictwem Pawła Białasa finalizuje umowy z kolejnymi nadawcami. Wkrótce przekazane zostaną szczegóły. Zainteresowani szczegółami projektu mogą dowiedzieć się więcej kierując zapytania na adres: handlowy@misot.pl.

Spółka IdM (IPTV dla MiŚOT) została powołana do życia w sierpniu 2022 roku, specjalnie po to, by dostarczyć nowoczesne i proste rozwiązanie telewizyjne dla małych i średnich operatorów telekomunikacyjnych. Spółka ta wchodzi w skład Grupy MiŚOT działającej na wyżej wymienionych wyżej podmiotów gospodarczych. Kapitałem spółki niewątpliwie jest doświadczony zespół, który wielokrotnie udowodnił, że nawet najbardziej śmiałe projekty są możliwe do zrealizowania. 

Czytaj także: