TECHNOLOGIA · CYBERBEZPIECZEŃSTWO · BIZNES

MiŚOT i Beyond.pl: dwa bratanki

W dobie cyfrowej transformacji dostęp do szybkich i stabilnych łączy internetowych jest kluczowy dla rozwoju każdego biznesu. Szczególnie istotne jest to dla małych i średnich operatorów telekomunikacyjnych (MiŚOT), którzy stanowią ważny element polskiego rynku telekomunikacyjnego. W odpowiedzi na rosnące potrzeby tej grupy, Beyond.pl, czołowy dostawca usług data center i chmury w Polsce, od jakiegoś czasu współpracuje strategicznie z Grupą MiŚOT.

Celem tej inicjatywy jest wzmocnienie pozycji MiŚOT-ów na polskim rynku poprzez dostarczenie im dostępu do nowoczesnych i skalowalnych rozwiązań infrastrukturalnych i chmurowych.

Beyond.pl od prawie 20 lat oferuje zaawansowane usługi w obszarze centrów danych, chmury obliczeniowej i usług zarządzanych, współpracując z czołowymi firmami w sektorze IT.

Zainteresowani mogą usłyszeć więcej o tej współpracy na Zjazdach MiŚOT.

Co nowego u Beyond.pl?

Broadcom Advantage Partner Program to nowa inicjatywa partnerska uruchomiona przez Broadcom po przejęciu VMware. Beyond.pl jako jeden z nielicznych dostawców usług IT w Europie Centralnej, został zaproszony do udziału w tym programie.

W ramach programu, Beyond.pl będzie działać jako VMware Cloud Service Provider (VCSP) na poziomie Premier Partner. Pozwoli to firmie na oferowanie pełnego zakresu produktów VMware by Broadcom. Start programu zaplanowano na 1 maja 2024 roku.

– Dołączenie do Broadcom Advantage Partner Program zapewnia naszym klientom ciągłość w dostarczaniu usług chmurowych VMware dla biznesu oraz pozwala nam na dalsze budowanie i utrzymywanie środowisk prywatnych i publicznych opartych o technologię VMware, niezależnie od ich lokalizacji – wyjaśnia Wojciech Stramski, CEO Beyond.pl.

Cel i strategia

Co to oznacza w praktyce? Dzięki współpracy z Beyond.pl, operatorzy z Grupy MiŚOT mogą skorzystać z najnowszych rozwiązań technologicznych, które są niezbędne do świadczenia nowoczesnych usług telekomunikacyjnych. To nie tylko oznacza poprawę jakości usług dla obecnych klientów, ale także otwiera drzwi do nowych segmentów rynku.

To jednak nie tylko kwestia technologii. Partnerstwo to również wymiana doświadczeń i wiedzy, co jest nieocenione w branży. Możliwość korzystania z usług kolokacyjnych Beyond.pl stanowi dla operatorów z Grupy MiŚOT solidne wsparcie w rozwoju biznesu, a także w konfrontacji z wyzwaniami, które stawia przed nimi współczesny rynek telekomunikacyjny.

Współpraca jest też okazją do zrozumienia specyficznych potrzeb i oczekiwań małych i średnich operatorów, co może przyczynić się do dalszego kształtowania oferty firmy w sposób, który jeszcze lepiej odpowiada na potrzeby klientów.

Beyond.pl zdaje się być idealnym partnerem dla Grupy MiŚOT, która dąży do wzmocnienia pozycji lokalnych dostawców internetu na rynku. Dla operatorów skupionych wokół Grupy MiŚOT, dostęp do wysokiej klasy usług data center i chmury jest kluczowy w kontekście rozwijania oferty i zapewnienia konkurencyjności w branży. To ważny krok w kierunku rozwoju polskiego rynku telekomunikacyjnego.

Michał Koch
Michał Koch
Dziennikarz i researcher. Tworzy teksty o najnowszych technologiach, 5G, cyberbezpieczeństwie i polskiej branży telekomunikacyjnej.

PRZECZYTAJ NAJNOWSZY NUMER isprofessional

Najnowsze

Narzędzia do obróbki kabli firmy Jonard w xbest.pl!

xbest.pl został dystrybutorem dużego, amerykańskiego producenta - firmy Jonard, który znany jest z wytwarzania...

Nie czekaj, dołącz do Lokalnych!

Wsparcie i łączenie sił przyświecają małym i średnim operatorom telekomunikacyjnym od dawna. Wspólne działania...

Gmail i nowy sposób odpowiadania na e-maile

Gmail wprowadza zmianę. Będzie to nowy sposób odpowiadania na e-maile. Dla fanów czatów, który...

Programy CAD – projektuj bez ograniczeń z ZWCAD

ZWCAD 2024 to intuicyjne i kompleksowe oprogramowanie CAD, które umożliwia użytkownikom tworzenie precyzyjnych rysunków...