MiŚOT Akademia powiększa bazę wykładów

256

Trwają testy projektu MiŚOT Akademia. Tworzona z myślą o MiŚOT-ach baza wiedzy służąca edukacji pracowników powstaje z czynnym zaangażowaniem lokalnych operatorów.

– Nie każdego stać na wysłanie pracowników na drogie szkolenia, a dzięki współczesnym technologiom nie jest to także konieczne – podkreśla Marcin Orocz, współtwórca Akademii i dyrektor Biura Projektów. – Chcemy dostarczać małym i średnim operatorom telekomunikacyjnym wartościowe materiały w przystępnej cenie.

Baza dostępnych materiałów zawierała dotąd 32 szkolenia przygotowane przez twórców platformy SalesOn, która jest parterem Akademii. Teraz pojawiło się kolejne 50, które w dużej części zrealizowane zostały podczas Lokalnego Zjazdu MiŚOT w Bukowinie Tatrzańskiej. Będą one dostępne także dotychczasowym uczestnikom testów (testowany aktualnie pakiet będzie podlegał rotacji).

Twórcy zapewniają, że dzięki innowacyjnemu podejściu, a także znajomości rynku i potrzeb lokalnych operatorów, MiŚOT Akademia stanowi realną szansę na rewolucję systemu edukacji pracowniczej. Dzięki temu uczestnicy dostaną dostęp do programu, którego wcześniej na rynku brakowało.

Ofertę MiŚOT Akademii można znaleźć tutaj: https://misot.pl/akademia, zaś na bezpłatne testy, które trwać będą do 15 stycznia 2022 roku, można zapisywać się pod tym linkiem: https://akademia.misot.pl/ochotnik (liczba uczestników testów jest ograniczona). 

– Portfel szkoleń będzie sukcesywnie poszerzany, aby sprostać potrzebom MiŚOT-ów – dodaje Marcin Orocz. – Zapraszam także do przekazywania konkretnych potrzeb do Rady Programowej, poprzez wypełnienie ankiety na stronie: https://akademia.misot.pl/ankieta.