TECHNOLOGIA · CYBERBEZPIECZEŃSTWO · BIZNES

Miły akcent na koniec roku integracji

 
Podsumowując dwie najważniejsze jesienne konferencje dla MiŚOT, wydaje się, że środowisko ma się całkiem dobrze. Współpraca nie tylko pomiędzy operatorami, ale też organizatorami konferencji branżowych odnosi kolejne sukcesy.
Tej jesieni zarówno MiŚOT Meeting (MM) organizowany przez Stowarzyszenie e-Południe i iNET Group jak i Konferencja KIKE (KK) odnotowały rekordowe ilości zarejestrowanych uczestników. Jednak nie było to dziełem przypadku. Dzięki współpracy organizatorów obu imprez mogły one być tak dopasowane aby się uzupełniały, zamiast ze sobą konkurować.
Podczas MM odbywały się konsultacje branżowe i poruszane były tematy wewnątrzśrodowiskowe, gdy na KK prezentowane były działania grup środowiskowych na zewnątrz, zwłaszcza w odniesieniu do administracji państwowej. Nie małym przyczynkiem do dużej ilości uczestników obu konferencji była możliwość uzyskania dodatkowego rabatu uczestnicząc w obu eventach. Wg naszej wiedzy, z promocji skorzystało ponad 100 operatorów.
Równie ważne podkreślenia są także specjalnie przygotowane wspólne promocje. Już podczas MM na stoisku KIKE operatorzy niezrzeszeni mogli przystąpić do Izby na preferencyjnych warunkach i uzyskać dodatkowe korzyści, m.in. 99% rabatu na opłatę aktywacyjną w największym niezależnym polskim węźle wymiany ruchu EPIX. Z tej promocji już podczas MM skorzystało kilkunastu operatorów, a kolejni uzyskali swoje rabaty podczas KK. Wydaje się, że to nie koniec korzyści dla MiŚOT.Prognozujemy, że już niebawem operatorzy zrzeszeni/należący/współpracujący z jedną z organizacji będą coraz częściej doświadczać korzyści płynących z pozostałych inicjatyw operatorskich. ICT Professional, będzie śledzić dla Was poczynania w tym zakresie.

Michal.Koch
Michal.Koch
Dziennikarz i researcher. Tworzy teksty o najnowszych technologiach, 5G, cyberbezpieczeństwie i polskiej branży telekomunikacyjnej.

PRZECZYTAJ NAJNOWSZY NUMER isprofessional

Najnowsze

Pieskie życie w telewizji, czyli o czym myśli Kameleon

Wyścig operatorów telewizyjnych trwa. Liczy się technologia, funkcjonalność, czyli sposoby konsumpcji treści, ilość i...

Narzędzia do obróbki kabli firmy Jonard w xbest.pl!

xbest.pl został dystrybutorem dużego, amerykańskiego producenta - firmy Jonard, który znany jest z wytwarzania...

Nie czekaj, dołącz do Lokalnych!

Wsparcie i łączenie sił przyświecają małym i średnim operatorom telekomunikacyjnym od dawna. Wspólne działania...

Gmail i nowy sposób odpowiadania na e-maile

Gmail wprowadza zmianę. Będzie to nowy sposób odpowiadania na e-maile. Dla fanów czatów, który...