Microsoft dla edukacji. Darmowy webinar o wykorzystywaniu aplikacji Teams w szkole

949
fot. Microsoft

3 kwietnia w piątek o godz. 11.00 odbędzie się webinar, podczas którego Artur Rudnicki, konsultant Microsoft dla Edukacji i wicedyrektor w Zespole Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu opowie o wykorzystywaniu Microsoft Teams w szkole. Jak wykorzystywać ten program do edukacji? Podczas webinaru poznamy dobre i złe praktyki.

Wielu operatorów dostarcza internet do szkół, które potem mają szansę pracować na tej infrastrukturze. Przekażcie informację dyrektorom placówek i nauczycielom, z którymi współpracujecie, bo w czasie walki z koronawirusem i przejście na pracę i edukację online wymusza na wielu z nas poznanie nowych narzędzi.

Microsoft Teams jest taką aplikacją, którą można wykorzystywać w biznesie, ale i w edukacji właśnie. Podczas piątkowego webinaru Artur Rudnicki opowie i pokaże kilka przykładów dobrych praktyk, które warto stosować przy tworzeniu i konfigurowaniu zespołów Teams dla placówek edukacyjnych. Ekspert podzieli się swoim doświadczeniem i wiedzą w zakresie nie tylko tego, co warto stosować, ale także tym, czego należy się wystrzegać, aby za jakiś czas nie obudzić się „z ręką w nocniku”.

Rejestracja na webinar pod tym linkiem.