TECHNOLOGIA · CYBERBEZPIECZEŃSTWO · BIZNES

Meet the Big Data w Katowicach!

W czwartek, 19 lutego br. w Katowicach po raz dwunasty odbędzie się spotkanie z cyklu MeetIT. Tym razem tematem będzie gromadzenie i przetwarzanie dużych zbiorów danych – Big Data.

Program spotkania został podzielony na trzy bloki, merytoryczny obejmujący prezentacje dotyczące Big Data, panel dyskusyjny z udziałem prelegentów i publiczności oraz blok „Spoza IT” dotyczący zagadnienia Social Media. Dzięki współpracy z Partnerem MeetIT, akceleratorem biznesu BusinessLink Katowice, każdy z uczestników będzie mógł otrzymać 7-dniowy voucher na bezpłatne korzystanie z zaplecza co-workingowego.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, po wcześniejszym zarejestrowaniu się przez stronę www.meetit.org.pl!

W bloku merytorycznym MeetIT przedstawione zostaną:

  • prezentacje dotyczące kontroli i przetwarzania zgromadzonych danych oraz zastosowania tzw. analityki 3.0.
  • Rozwinięty będzie również temat wykorzystania anonimizowanych danych komórkowych w handlu detalicznym, transporcie i innych branżach.
  • Część merytoryczną zakończy prezentacja dotycząca zabezpieczania dużych zbiorów danych.

Podczas panelu dyskusyjnego omawiana będzie tematyka „Big Data i IT” – wezmą w nim udział wszyscy prelegenci z części merytorycznej.
Na zakończenie oficjalnej części MeetIT przedstawiona zostanie prezentacja dotycząca tzw. Marketingu 3.0 – czyli wykorzystania Social Media w nawiązywaniu i rozwijaniu kontaktów z klientami. Spotkanie MeetIT tradycyjnie zakończy się zaproszeniem prelegentów i publiczności do lokalu „Spencer Pub” (Katowice, ul. Wojewódzka 21), gdzie można będzie kontynuować dyskusje w nieformalnej atmosferze.
Spotkania MeetIT gromadzą osoby zainteresowane najnowszymi rozwiązaniami z zakresu informatyki i telekomunikacji, które są wykorzystywane w firmach i instytucjach. W programie każdego spotkania MeetIT przewidziane są prelekcje opisujące sposoby praktycznego wykorzystania oprogramowania i sieci komputerowych oraz urządzeń zapewniających dostęp do usług telekomunikacyjnych.

Strona MeetIT z formularzem do rejestracji i agenda spotkania: www.meetit.org.pl

PRZECZYTAJ NAJNOWSZY NUMER isprofessional

Najnowsze

Gmail i nowy sposób odpowiadania na e-maile

Gmail wprowadza zmianę. Będzie to nowy sposób odpowiadania na e-maile. Dla fanów czatów, który...

Programy CAD – projektuj bez ograniczeń z ZWCAD

ZWCAD 2024 to intuicyjne i kompleksowe oprogramowanie CAD, które umożliwia użytkownikom tworzenie precyzyjnych rysunków...

Nowość w Google Maps przydatna przy parkowaniu

W Google Maps kolejne nowe funkcje. Tym razem dotyczy to Android Auto, chociaż w...

Fundacja Lokalni została organizacją pożytku publicznego

W Krajowym Rejestrze Sądowym 21 listopada pojawił się wpis z informacją o nadaniu Fundacji...