TECHNOLOGIA · CYBERBEZPIECZEŃSTWO · BIZNES

Meet IT vol.11 już 17 października!

Powakacyjne spotkanie z cyklu “Meet IT” – w odświeżonej formie – odbędzie się już 17 października, oczywiście w katowickim kinoteatrze RIALTO!

Tematem przewodnim spotkania będzie: “Backup: jak nie stracić i jak odzyskać”. Zapraszamy na ciekawe prezentacje, blok “spoza IT” oraz – nowy punkt agendy – prezentację nowoczesnych technologii. Szczegóły programu dostępne są  Agendzie MeeT IT 11!
Meet IT to cykl spotkań organizowanych przez 3S dla menedżerów, specjalistów i sympatyków IT w firmach i instytucjach. Spotkania odbywają się w Katowicach od października 2012 roku, a od tego roku także i w Krakowie. Partnerami organizacyjnymi są Polskie Towarzystwo Informatyczne oddział Górnośląski oraz nieformalna grupa IT Katowice skupiona wokół serwisu społecznościowego Goldenline. Udział dla uczestników jest bezpłatny.
Sprawdź agendę i zapisz się już dziś na www.meetit.org.pl.  Uczestnictwo w spotkaniu wymaga rejestracji poprzez formularz znajdujący się na stronie.

Dołącz do naszej społeczności w serwisie Facebook!

 
K

PRZECZYTAJ NAJNOWSZY NUMER isprofessional

Najnowsze

Narzędzia do obróbki kabli firmy Jonard w xbest.pl!

xbest.pl został dystrybutorem dużego, amerykańskiego producenta - firmy Jonard, który znany jest z wytwarzania...

Nie czekaj, dołącz do Lokalnych!

Wsparcie i łączenie sił przyświecają małym i średnim operatorom telekomunikacyjnym od dawna. Wspólne działania...

Gmail i nowy sposób odpowiadania na e-maile

Gmail wprowadza zmianę. Będzie to nowy sposób odpowiadania na e-maile. Dla fanów czatów, który...

Programy CAD – projektuj bez ograniczeń z ZWCAD

ZWCAD 2024 to intuicyjne i kompleksowe oprogramowanie CAD, które umożliwia użytkownikom tworzenie precyzyjnych rysunków...