TECHNOLOGIA · CYBERBEZPIECZEŃSTWO · BIZNES

Lokalny Zjazd MiŚOT w Poznaniu: konkursy, wycieczki, stand-upy i gwiazdy rocka

Trwające przez trzy dni dyskusje, panele i rozmowy kuluarowe nie będą jedynymi atrakcjami czwartego Lokalnego Zjazdu MiŚOT w Poznaniu, który odbędzie się 28-30 listopada. Organizatorzy przygotowali wiele innych ciekawych propozycji – będą konkursy, wycieczki, koncerty i stand-upy. 

Atrakcją wieczoru w dniu zero (28 listopada) na wieczornym B4Party będzie jedna z gwiazd tegorocznego Poland Rock Festivalu – zespół Sztywny Pal Azji. Po występie chrzanowskiej kapeli czeka nas zabawa z DJ-em.

Następnego dnia (29 listopada) organizatorzy zapraszają równolegle w trzech salach na wykłady i panele oraz szkolenie dla handlowców (to ostatnie tylko po wcześniejszym zapisaniu się na https://sklep.misot.pl/ – w polu uwagi należy wpisać numer rejestracji). Przygotowano też wycieczki do nowoczesnego Data Center 2 firmy Beyond.pl. Aby skorzystać z wyjazdu do siedziby partnera poznańskiego Zjazdu MiŚOT, należy zapisać się pod numerem 780 118 730. Przez cały dzień (10.00-18.00) uczestnicy zjazdu będą też mogli odwiedzić Melinę, czyli kultowe miejsce spotkań małych i średnich operatorów telekomunikacyjnych. Nikt głodny i spragniony stamtąd nie wyjdzie…

Wieczorem – po rozstrzygnięciu konkursów sponsorskich – część artystyczną Gali rozpocznie stand-up Radiowców Bez Cenzury z Przemysławem Skowronem i Tomaszem Olbratowskim na scenie. Zapowiada się prawdziwa słowna jazda bez trzymanki. 

Następnie przyjdzie czas na rockowe atrakcje, które zapewni super grupa w składzie: Jacek Dewódzki (były wokalista Dżemu), Szymon Pejski (obecny wokalista Chłopców z Placu Broni), Tomek Dominik (perkusista Pudelsów, Macieja Maleńczuka i Renaty Przemyk), Andrzej Paprot (gitarzysta), Łukasz Gorczyca (basista, aranżer) i Roman Jońca (pianista, kompozytor, aranżer). Taki skład oznacza zabawę przy gorących przebojach wykonanych na najwyższym poziomie. Ci, którzy byli na poprzednich zjazdach, zapewne z niecierpliwością czekają na ten punkt programu. 

Po ponad dwóch godzinach koncertu absolutnie nie zwolnimy. Zabawa z DJ-em zapewne rozpali emocje do późnych godzin nocnych.

Warto jednak zostawić kilka godzin na sen, bo 30 listopada będzie kolejnym dniem pełnym merytoryki i atrakcji. Zaczynamy o godz. 10.00 stand-upem Marcina Orocza. Aktywni uczestnicy stan-upu otrzymają od Grupy MiŚOT karty Multisport.

Warto być w Poznaniu

Rejestracja na zjazd w Poznaniu: https://misot.pl/zjazdy/

Paweł Gniadek
Paweł Gniadek
Doświadczony ekspert w obszarze komunikacji, z ponad 25-letnim stażem, ma w dorobku pracę w mediach, agencjach public relations, jak również spółkach, także dużych - giełdowych. Wraz ze współpracownikami tworzył efektywne struktury komunikacyjne i promocyjne, przygotował i nadzorował w obszarze komunikacji i promocji wiele skutecznych projektów (np. IPO, duże przejęcia, sprzedaż, konsolidacja) i kampanii, nadzorował i prowadził ambitne i bardzo efektywne projekty sponsoringowe, opracował regulacje z obszaru promocji – strategie public relations, strategie marki, strategie CSR, zasady sponsoringu, zasady promocji – a przede wszystkim skutecznie je wdrażał. W dorobku ma (wraz z zespołami) liczne nagrody i wyróżnienia, w tym m.in. wiele nagród za najlepszy raport roczny, a także przyznawane przez Gazetę Giełdy „Parkiet” dwie pierwsze nagrody za najlepsze relacje inwestorskie w latach 2014 i 2015. W 2012 roku otrzymał tytuł „Człowiek PR-u 2012” przyznawany przez branżowy miesięcznik Brief.

PRZECZYTAJ NAJNOWSZY NUMER isprofessional

Najnowsze

Nowy, uniwersalny kabel kanalizacyjny w xbest.pl

OPTIX Saver LSZH ZW-NOTKtsdDb UNMC301 to zewnętrzno-wewnętrzny kabel, będący uzupełnieniem rodziny wielotubowych, magistralnych światłowodów...

Czy Apple na Let Unfastened zaprezentuje funkcję edycji zdjęć opartą na AI?

Apple ma pracować nad funkcją edycji zdjęć, która wykorzystuje sztuczną inteligencję. Możliwe, że zaprezentuje...

Centrum Przetwarzania Danych Grupy MiŚOT – stan prac

Mijają dwa lata od rozpoczęcia budowy nowoczesnego Centrum Przetwarzania Danych Grupy MiŚOT. Powstaje ono...

mObywatel 2.0 także dla przedsiębiorców

Prowadzenie małej firmy to wielkie wyzwanie. Dotyczy to jednoosobowej działalności gospodarczej, ale też trochę...