TECHNOLOGIA · CYBERBEZPIECZEŃSTWO · BIZNES

Kulisy Euro 2016 i dziennikarz muzyczny Hirek Wrona na konferencji telekomunikacyjnej PLNOG17!

Łukasz Dorosz, Maciej Flak, Andrzej Jeruzal, Dariusz Mazur, Sebastian Pasternacki i Rafał Wiosna oto nazwiska pierwszych prelegentów, którzy wystąpią podczas wrześniowej edycji konferencji PLNOG. Z ich pomocą uczestnicy największej konferencji dla branży ITC zagłębią się w monitoring ruchu w sieci, poznają sposoby na połączenie własnego data center z chmurą publiczną oraz prześledzą case study największej transmisji na żywo w polskim internecie Euro 2016.
Merytoryczne wykłady i świetna zabawa
To jednak nie koniec atrakcji! Gościem specjalnym siedemnastej edycji będzie dobrze wszystkim znany Hirek Wrona ! Popularny dziennikarz muzyczny nie tylko poprowadzi wieczorną imprezę, ale także opowie o sprzedaży muzyki przez internet oraz o rynku mediów i reklamie w sieci . Siedemnasta edycja PLNOGa odbędzie sie w Krakowie, a motywem przewodnim są wyścigi samochodowe. Konferencja odbywa się dwa razy w roku i każdorazowo przyciąga około 800 uczestników, a wśród nich dyrektorów, kierowników działów IT, architektów IT, inżynierów oraz administratorów sieci . Wśród uczestników nie brakuje także studentów oraz osób poszukujących nowych wyzwań to właśnie czyni PLNOGa miejscem wyjątkowych spotkań.
 
Przechwytywanie
Dołącz do grona uczestników!
Jak co roku PLNOG zapowiada się nie tylko jako konferencja, ale jako wydarzenie branżowe, na którym po prostu nie wypada nie być . Aby się zarejestrować, wystarczy wypełnić formularz znajdujący się na stronie. Specjalnie dla naszych czytelników organizator przygotował kod promocyjny, który uprawnia do 15% zniżki wystarczy podczas rejestracji podać kod – Press08.
Więcej informacji o PLNOG17 można znaleźć na Facebooku i Twitterze , a żeby przekonać się jak wyglądała poprzednia edycja, wystarczy zajrzeć na Youtube.
.

Michal.Koch
Michal.Koch
Dziennikarz i researcher. Tworzy teksty o najnowszych technologiach, 5G, cyberbezpieczeństwie i polskiej branży telekomunikacyjnej.

PRZECZYTAJ NAJNOWSZY NUMER isprofessional

Najnowsze

Narzędzia do obróbki kabli firmy Jonard w xbest.pl!

xbest.pl został dystrybutorem dużego, amerykańskiego producenta - firmy Jonard, który znany jest z wytwarzania...

Nie czekaj, dołącz do Lokalnych!

Wsparcie i łączenie sił przyświecają małym i średnim operatorom telekomunikacyjnym od dawna. Wspólne działania...

Gmail i nowy sposób odpowiadania na e-maile

Gmail wprowadza zmianę. Będzie to nowy sposób odpowiadania na e-maile. Dla fanów czatów, który...

Programy CAD – projektuj bez ograniczeń z ZWCAD

ZWCAD 2024 to intuicyjne i kompleksowe oprogramowanie CAD, które umożliwia użytkownikom tworzenie precyzyjnych rysunków...