TECHNOLOGIA · CYBERBEZPIECZEŃSTWO · BIZNES

Konsultacje Programu współpracy Ministra Cyfryzacji z organizacjami pozarządowymi

Minister Cyfryzacji zaprasza do konsultacji „Programu współpracy Ministra Cyfryzacji z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i wolontariacie na lata 2025- 2027”. Konsultacje właśnie ogłoszono, a można wziąć w nich udział przez 30 dni.

Ogłoszone przez Ministra Cyfryzacji konsultacje mają na celu zebranie od organizacji pozarządowych i innych zainteresowanych podmiotów propozycji i uwag, które ich zdaniem powinny zostać uwzględnione w przedmiotowym programie.

Udział w konsultacjach wymaga wypełnienia „Formularza zgłaszania uwag” i przesłania go na adres: Sekretariat.CRKC@cyfra.gov.pl. Termin upływa po 30 dniach od ukazania się zaproszenia do konsultacji czyli 24 maja 2024 r.

Po zapoznaniu się z Programem współpracy Ministra Cyfryzacji z organizacjami pozarządowymi można wypełnić przygotowany formularz i przesłać go pod wskazany adres.

W przypadku osób fizycznych wraz z formularzem należy przesłać Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych podczas procesu konsultacji „Programu współpracy Ministra Cyfryzacji z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i wolontariacie na lata 2025-2027”:

Źródło: gov.pl

Klaudia Wojciechowska
Klaudia Wojciechowska
Redaktorka ISPortal i ISProfessional. Dziennikarka telewizji lokalnego operatora telekomunikacyjnego Ret-Sat1. Absolwentka kulturoznawstwa na Uniwersytecie Łódzkim ze specjalizacją filmoznawstwo i nowe media.

PRZECZYTAJ NAJNOWSZY NUMER isprofessional

Najnowsze

Pieskie życie w telewizji, czyli o czym myśli Kameleon

Wyścig operatorów telewizyjnych trwa. Liczy się technologia, funkcjonalność, czyli sposoby konsumpcji treści, ilość i...

Narzędzia do obróbki kabli firmy Jonard w xbest.pl!

xbest.pl został dystrybutorem dużego, amerykańskiego producenta - firmy Jonard, który znany jest z wytwarzania...

Nie czekaj, dołącz do Lokalnych!

Wsparcie i łączenie sił przyświecają małym i średnim operatorom telekomunikacyjnym od dawna. Wspólne działania...

Gmail i nowy sposób odpowiadania na e-maile

Gmail wprowadza zmianę. Będzie to nowy sposób odpowiadania na e-maile. Dla fanów czatów, który...