TECHNOLOGIA · CYBERBEZPIECZEŃSTWO · BIZNES

Nagrody w konkursie TeleOdpowiedzialny Roku 2021

Trwa kolejna edycja konkursu TeleOdpowiedzialny Roku 2021. Podobnie jak w poprzednich latach inicjatywa wspierana jest przez firmę XBEST.PL.

Jeszcze do połowy stycznia mali i średni operatorzy telekomunikacyjni mogą zgłaszać aplikacje opisujące ich aktywność w obszarze społecznej odpowiedzialności biznesu. Rozstrzygnięcie planowane jest na pierwszym w przyszłym roku Lokalnym Zjeździe MiŚOT.

Organizatorami przedsięwzięcia są Grupa MiŚOT oraz Fundacja Lokalni. Głównym sponsorem konkursu została firma XBEST.PL, która wspólnie z Grupą MiŚOT ufundowała nagrody dla laureatów.

W tej edycji podmioty najaktywniejsze w obszarze CSR otrzymają od XBEST.PL:

TeleOdpowiedzialny Roku – nagroda główna:

OTDR NISSAI XB430-P1F1 1625nm 26dB VFL,LS,OPM,Event Map,RJ45 cable sequence, RJ45 tracker + Filter                        

Nagrody dla wyróżnionych:

Miernik mocy optycznej JW3208C (-50~+26dBm).  

Laureat tytułu TeleOdpowiedzialny Roku 2021 otrzyma ponadto od Grupy MiSOT pakiet promocyjny w kwartalniku ICT Professional, na ISPortal oraz możliwość prezentacji firmy na Lokalnym Zjeździe MiŚOT, a także produkcję filmu promocyjnego o firmie. Wyróżnione podmioty mogą liczyć na pakiety promocyjne w kwartalniku i na portalu. Oczywiście dla wszystkich nie zabraknie upominków promujących CSR w środowisku operatorskim.

Szczegóły konkursu i zgłoszenia na stronie: https://misot.pl/teleodpowiedzialny-roku-2021/

Zapraszamy też do przeczytania wywiadu z Szymonem Sową, prezesem zarządu XBEST.PL:

Paweł Gniadek
Paweł Gniadek
Doświadczony ekspert w obszarze komunikacji, z ponad 25-letnim stażem, ma w dorobku pracę w mediach, agencjach public relations, jak również spółkach, także dużych - giełdowych. Wraz ze współpracownikami tworzył efektywne struktury komunikacyjne i promocyjne, przygotował i nadzorował w obszarze komunikacji i promocji wiele skutecznych projektów (np. IPO, duże przejęcia, sprzedaż, konsolidacja) i kampanii, nadzorował i prowadził ambitne i bardzo efektywne projekty sponsoringowe, opracował regulacje z obszaru promocji – strategie public relations, strategie marki, strategie CSR, zasady sponsoringu, zasady promocji – a przede wszystkim skutecznie je wdrażał. W dorobku ma (wraz z zespołami) liczne nagrody i wyróżnienia, w tym m.in. wiele nagród za najlepszy raport roczny, a także przyznawane przez Gazetę Giełdy „Parkiet” dwie pierwsze nagrody za najlepsze relacje inwestorskie w latach 2014 i 2015. W 2012 roku otrzymał tytuł „Człowiek PR-u 2012” przyznawany przez branżowy miesięcznik Brief.

PRZECZYTAJ NAJNOWSZY NUMER isprofessional

Najnowsze

Nowy, uniwersalny kabel kanalizacyjny w xbest.pl

OPTIX Saver LSZH ZW-NOTKtsdDb UNMC301 to zewnętrzno-wewnętrzny kabel, będący uzupełnieniem rodziny wielotubowych, magistralnych światłowodów...

Czy Apple na Let Unfastened zaprezentuje funkcję edycji zdjęć opartą na AI?

Apple ma pracować nad funkcją edycji zdjęć, która wykorzystuje sztuczną inteligencję. Możliwe, że zaprezentuje...

Centrum Przetwarzania Danych Grupy MiŚOT – stan prac

Mijają dwa lata od rozpoczęcia budowy nowoczesnego Centrum Przetwarzania Danych Grupy MiŚOT. Powstaje ono...

mObywatel 2.0 także dla przedsiębiorców

Prowadzenie małej firmy to wielkie wyzwanie. Dotyczy to jednoosobowej działalności gospodarczej, ale też trochę...