Koniec z  Multimedia GO

multimedia go

Przełom roku 2022/2023 to koniec serwisu i aplikacji Multimedia GO. Od tego momentu abonenci sieci kablowej Multimedia Polska będą mogli korzystać z usługi TV Smart GO. Klienci byli doi tej zmiany przygotowywani od kilku miesięcy.

Sieć Multimedia Polska została w 2020 r. zakupiona przez Vectrę. Od tego momentu oferta obu firm jest ujednolicana. Pozostała do rozwiązania kwestia usługi Multimedia GO uruchomionej w 2016 r. Usługa umożliwia oglądanie kanałów telewizyjnych z wykupionych pakietów i korzystanie z bibliotek wideo na żądanie nie tylko na komputerach, ale również na urządzeniach mobilnych. Już niedługo usługa zniknie i zostanie zastąpiona przez TV Smart GO.

–  W Grupie Vectra nieustannie dążymy do poprawy jakości naszych usług oraz poszerzamy ich dostępność dla kolejnych grup klientów. Nie inaczej jest z dostępem do treści przy wykorzystaniu urządzeń mobilnych. Na przełomie roku nastąpi zmiana aplikacji Multimedia GO w TV Smart GO. Korzystanie z naszej najnowocześniejszej platformy dostępu do usług TV i video umożliwimy wszystkim klientom Multimedia Polska –  mówi Justyna Grzelak koordynatorka ds. PR Vectry.

Korzystanie z nowej usługi nie będzie wymagać od klientów zakładania nowego konta.

–  Nową aplikację TV Smart GO można pobrać w łatwy sposób ze sklepu Google Play lub App Store. Po zainstalowaniu nowej aplikacji abonenci będą mieli dostęp do tych samych kanałów, co wcześniej, ich dane logowania do aplikacji pozostaną takie same jak do serwisu eBOK Multimedia, a także będą mogli wypożyczać filmy z jeszcze bogatszej biblioteki VOD. Dodatkowo, klienci będą mogli korzystać z funkcji catchup TV i nagrywarki sieciowej. Aby jak najlepiej przygotować naszych klientów do tej zmiany, już kilka miesięcy temu rozpoczęliśmy komunikację, umożliwiając użytkownikom wcześniejsze zapoznanie się z TV Smart GO – wyjaśnia Justyna Grzelak.

Źródło: wirtualnemedia.pl