Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.

TECHNOLOGIA · CYBERBEZPIECZEŃSTWO · BIZNES

Kable abonenckie z metalową tubą w xbest.pl

OPTIX Armoured to nowa seria klienckich kabli światłowodowych, których charakterystyczną cechą jest metalowa tuba, w której znajdują się włókna światłowodowe w standardzie G.657A2, czyli o zmniejszonym promieniu gięcia. Główną zaletą zastosowania metalowej tuby jest zwiększona ochrona włókien przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz gryzoniami.

pasek

Należy jednak pamiętać, iż przez zastosowanie metalu w swojej budowie, traci on swoją dielektryczność, czyli może przewodzić prąd elektryczny, w przypadku uszkodzenia powłoki zewnętrznej.

OPTIX Armoured S-XOTKSD OACC501 to kabel przeznaczony do linii napowietrznych, na przęsłach do 60m. Posiada zredukowaną średnicę wynoszącą 3mm, a powłoka wykonana jest z HDPE (polietylenu dużej gęstości) odpornej na promieniowanie UV oraz szkodliwe warunki zewnętrzne. Kabel obwodowo wzmocniony jest włóknami aramidowymi nadającymi mu dużą wytrzymałość na rozciąganie oraz ograniczając wpływ wahań temperatury, ograniczając jego wydłużanie. 

Maksymalna siła instalacyjna wynosi 0,5kN. Dostępny jest w wersji z 1 oraz 2 włóknami światłowodowymi.

OPTIX cable Armoured Z-XOTKSD OSAC101 to kabel przeznaczony do instalacji zewnętrznych. Posiada zredukowaną średnicę wynoszącą 3mm, powłoka wykonana jest HDPE (polietylenu dużej gęstości) odpornej na promieniowanie UV oraz szkodliwe warunki zewnętrzne. Kabel obwodowo wzmocniony jest włóknami aramidowymi nadającymi mu dużą wytrzymałość na rozciąganie oraz ograniczając wpływ wahań temperatury, ograniczając jego wydłużanie.

Maksymalna siła instalacyjna wynosi 0,2kN. Dostępny jest w wersji z 1 oraz 2 włóknami światłowodowymi.

OPTIX cable Armoured ZW-NOTKSD UNAC101 to jedyny kabel spośród prezentowanych posiadający powłokę LSZH (Low Smoke Zero Halogen, często zapisywane też jako LSOH), która wydziela znikome ilości dymu oraz szkodliwych gazów w przypadku pożaru, co w nowoczesnym budownictwie jest wymogiem w zakresie standardów bezpieczeństwa przeciwpożarowego. Powłoka ta bywa często mylnie nazywana niepalną.

Posiada zredukowaną średnicę wynoszącą 3mm, wzmocniony obwodowo włóknami aramidowymi nadającymi mu dużą wytrzymałość na rozciąganie. Maksymalna siła instalacyjna wynosi 0,2kN. Dostępny jest w wersji z 1 oraz 2 włóknami światłowodowymi.

OPTIX cable Armoured ZW-XOTKSD UNBC201 to kabel, w którym włókno światłowodowe umieszczone jest w buforze pigtailowym 0,9mm, to rozwiązanie dobrze znane jest z bestsellerowego kabla OPTIX AirFlow.

Posiada zredukowaną średnicę wynoszącą zaledwie 2.8mm, powłoka wykonana jest HDPE (polietylenu dużej gęstości) odpornej na promieniowanie UV oraz szkodliwe warunki zewnętrzne. Kabel obwodowo wzmocniony jest włóknami aramidowymi nadającymi mu dużą wytrzymałość na rozciąganie oraz ograniczając wpływ wahań temperatury, ograniczając jego wydłużanie. 

Maksymalna siła instalacyjna wynosi 0,2kN. Dostępny jest w wersji z 1 włóknem światłowodowym.

Poniższy schemat przedstawia znaczenie poszczególnych elementów w oznaczeniu kodowym kabli OPTIX.  

Schemat przedstawia informacje jakie mogą zostać odczytane ze znacznika wytłoczonego na kablach OPTIX.

Pełna oferta kabli Armoured marki OPTIX dostępna jest na stronie internetowej www.xbest.pl. Zapraszamy do kontaktu z działem handlowym w celu uzyskania informacji na temat aktualnych cen  oraz dostępności kabli z metalową tubą!

Najnowsze

Konkurencja dla YouTube’a – czym jest PeerTube?

YouTube stał się dominująca platformą, na której znajdują się różnego rodzaju treści wideo. Jednak...

Aplikacje na uniwersytety – MyUniLodz

Powstała specjalna aplikacja Uniwersytetu łódzkiego. MyUniLodz pozwala na smartfonie sprawdzić wszystkie informacje dotyczące uczelni...

Krypto scam

W 2023 roku inwestujący w kryptowaluty stracili setki tysięcy złotych. I to nawet...

Autonomiczne pojazdy w Jaworznie

Autonomiczne pojazdy i sposoby na ich wszechstronne wykorzystanie to rozwiązanie światowe, które trafia także...