Jesienne wydarzenia branżowe, na których spotkacie Grupę MiŚOT

Na ogólnopolskim Zjeździe MiŚOT spotkamy się w listopadzie w najdalej wysuniętej na południe dzielnicy Warszawy, czyli w Zakopanem. Wydarzenie to będzie, podobnie jak rok temu edycja poznańska, branżowym podsumowaniem roku. Zespół handlowy Grupy MiŚOT będzie można spotkać również na innych jesiennych wydarzeniach branżowych. 

Grupa MiŚOT ma coraz więcej produktów i usług przygotowanych specjalnie z myślą o małych i średnich operatorach telekomunikacyjnych. Najwięcej na ich temat dowiedzieć się będzie można podczas listopadowego zjazdu, gdzie swój udział zapowiedzieli liderzy wszystkich projektów. Zostaną one szeroko omówione na scenie i w kuluarach. Nie zabraknie kultowego już, cenionego przez MiŚOT-ów, Hyde Parku, który odbywa się zawsze za zamkniętymi dla osób spoza środowiska drzwiami. Będzie on doskonałą okazją do komunikowania wprost o tym, co boli, co ważne i co dalej. 

Obecni na listopadowym podsumowaniu roku będą również członkowie zarządu Grupy MiŚOT oraz Stowarzyszenia e-Południe, czyniąc to wydarzenie doskonałą okazją do swobodnej rozmowy.

Na zjeździe nie zabraknie również doskonałej zabawy w przyjaznej atmosferze, pod dostatkiem będzie doskonałego jedzenia i picia, które zapewni czterogwiazdkowy Resort i SPA Nosalowy Dwór. Dysponuje on łącznie aż tysiącem miejsc noclegowych. 

Do końca sierpnia możliwe jest wykupienie wejściówki w specjalnej cenie. Link do wydarzenia znajduje się tutaj: https://zakopane.misot.pl/rejestracja

Zespół handlowy pod wodzą Pawła Białasa spotkać będzie można również we wrześniu w Arłamowie, gdzie organizowana jest konferencja iNET MediaForum Meeting oraz w październiku na Konferencji KIKE w Łodzi. Zapraszamy do odwiedzenia stoiska Grupy MiŚOT. Chętnie porozmawiamy o naszych projektach, zarówno gotowych oraz tych będących jeszcze w trakcie przygotowania. Do zobaczenia!