iNET Meeting – 13 edycja konferencji

367

13 edycja Konferencji iNET Meeting odbędzie się w terminie 6 – 7 maja 2014 roku w pięciogwiazdkowym Hotelu AquariusSPA w Kołobrzegu. Serdecznie zapraszamy do udziału w majowej edycji Ogólnopolskiej Konferencji iNET-meeting, która skierowana jest dla wszystkich firm z branż, biorących aktywny udział w rozwoju sieci teleinformatycznych w Polsce.

Konferencja iNET-meeting skupia liczne grono osób powiązanych z branżą telekomunikacyjną oraz stanowi profesjonalną płaszczyznę wymiany doświadczeń. Wydarzenie pozwala na zawarcie bezpośrednich kontaktów z dostawcami sprzętu, usług i rozwiązań telekomunikacyjnych oraz zawarcie nowych znajomości.
Naszym celem jako organizatorów iNET-meeting jest wspieranie współpracy pomiędzy operatorami, prezentowanie najnowszych rozwiązań rynkowych a także zawężanie współpracy i intensyfikacja działania w ramach naszej grupy.
Najbliższa edycja odbędzie się w terminie 6 – 7 maja 2014 roku w pięciogwiazdkowym Hotelu AquariusSPA w Kołobrzegu. Konferencji, jak co roku, towarzyszy wystawa, na której będzie można zapoznać się między innymi z rozwiązaniami firm Klaster e-Południe, Cyberteam, CryptoGuard, Netia, Adescom, Ahmes, Wisat, Instalsat, Rate Art, AM Technologies, Falesia Systemy, Green oraz wielu innych.
AGENDA 13 KONFERENCJI INET MEETING – TUTAJ!
Serdecznie zapraszamy do udziału w 13 edycji Ogólnopolskiej Konferencji iNET-meeting, która skierowana jest dla wszystkich firm z branż, biorących aktywny udział w rozwoju sieci teleinformatycznych w Polsce.

Dla czytelników Magazynu „Twój Internet” a także dla odwiedzających serwis www.twojinternet.pl przewidzieliśmy rabat w wysokości 20%.

Rejestracji należy dokonać poprzez stronę internetową: www.inet-meeting.pl, a w polu kupon rabatowy należy wpisać hasło: „Twój Internet” (20% zniżki!)
Strona WWW iNET group: www.inetgroup.pl
Strona WWW Konferencji iNET-meeting: www.inet-meeting.pl

Zapraszamy do integracji!
Zespół iNET group