TECHNOLOGIA · CYBERBEZPIECZEŃSTWO · BIZNES

ICT Professional zaprasza na 18 edycję iNET Meeting!

Na rynku telekomunikacyjnym co roku zachodzi wiele dynamicznych zmian, które dotyczą między innymi kwestii prawnych, technologicznych, zagrożeń oraz trendów i możliwości potencjalnego rozwoju. Mając świadomość tych zmian, organizatorzy 18 edycji ogólnopolskiej konferencji iNET Meeting, iNET Group oraz ICT Professional, zaprosili ekspertów i praktyków z branży telekomunikacyjnej aby udzielili uczestnikom porad, odpowiedzi oraz konsultacji podczas konferencji, która odbędzie się w terminie 28-30 listopada 2016 roku w hotelu Windsor w Serocku.
Ważnym punktem programu konferencji będzie debata z dużymi operatorami i ekspertami z branży na temat tego jak przygotować swoją sieć do dzierżawy lub sprzedaży oraz jak odpowiednio się zabezpieczyć podczas dokonywania transakcji. W tym zakresie iNET Group, wspólnie z partnerami, zaplanował wsparcie dla operatorów, które umożliwi przeprowadzenie sprzedaży lub dzierżawy sieci w bezpieczny sposób.
Podczas konferencji będą omawiane również zagadnienia zmian w dostępie do nieruchomości po nowelizacji megaustawy, obowiązków operatorów wynikających ze zmian w ustawie o policji, dofinansowań dla operatorów, zarówno bankowych jak i unijnych, hurtowych usług operatorskich, nowych technologii i trendów na rynku telekomunikacyjnym, telewizji dla operatorów (dostępnych technologii, dostawców, konstrukcji ofert), sposobów utrzymania klientów, walki z nieuczciwą konkurencją, podnoszenia kwalifikacji kadry, zabezpieczenia sieci przed kradzieżą czy dewastacją oraz zmian w ochronie danych osobowych. Pełna agenda znajduje się na stronie wydarzenia.
iNET Meeting to wydarzenie, na którym przekazywana jest rzetelna wiedza, oraz wskazywane są rozwiązania, za pomocą których prowadzenie działalności komunikacyjnej staje się łatwiejsze. Prelegenci Konferencji iNET Meeting to eksperci oraz praktycy, których prace mają istotny wpływ na kształtowanie się rynku telekomunikacyjnego.
Sponsorem Strategicznym 18 edycji iNET Meeting jest inicjatywa Wyceń Swoją Sieć, dzięki której łatwiejsza staje się komunikacja na linii sprzedającego zasoby sieciowe a nabywającego. Wśród Sponsorów Złotych znajdują się między innymi Xbest.pl, który jest również Sponsorem Wieczornej Gali odbywającej się pod hasłem Xbest Party oraz firma SGT S.A.
Dla Subskrybentów ICT Professional przewidziana została dedykowana zniżka na zakupienie wejściówki na konferencję iNET Meeting. Więcej informacji na temat wydarzenia znajduje się na stronie www.inetmeeting.eu/index.php/rejestracja/rejestracja-z-ict-professional

przechwytywanie

Michal.Koch
Michal.Koch
Dziennikarz i researcher. Tworzy teksty o najnowszych technologiach, 5G, cyberbezpieczeństwie i polskiej branży telekomunikacyjnej.

PRZECZYTAJ NAJNOWSZY NUMER isprofessional

Najnowsze

Pieskie życie w telewizji, czyli o czym myśli Kameleon

Wyścig operatorów telewizyjnych trwa. Liczy się technologia, funkcjonalność, czyli sposoby konsumpcji treści, ilość i...

Narzędzia do obróbki kabli firmy Jonard w xbest.pl!

xbest.pl został dystrybutorem dużego, amerykańskiego producenta - firmy Jonard, który znany jest z wytwarzania...

Nie czekaj, dołącz do Lokalnych!

Wsparcie i łączenie sił przyświecają małym i średnim operatorom telekomunikacyjnym od dawna. Wspólne działania...

Gmail i nowy sposób odpowiadania na e-maile

Gmail wprowadza zmianę. Będzie to nowy sposób odpowiadania na e-maile. Dla fanów czatów, który...