Grupa 3S i dr Tomasz Rożek zapraszają do Projektu DeltA

415

 

Projekt DeltA to kampania Grupy 3S pokazująca w jaki sposób zmieniają się usługi telekomunikacyjne i data center wykorzystywane w biznesie. Przedsięwzięcie obejmuje m.in. publikację materiałów wideo z udziałem dra Tomasza Rożka i ekspertów 3S oraz organizację bezpłatnych branżowych spotkań  Meet IT – w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie i Katowicach. Kampania potrwa do połowy kwietnia 2017.
 
Projekt DeltA przybliża możliwości wykorzystania usług telekomunikacyjnych oraz data center w procesach rozwoju i innych zmian w organizacji. Grupa 3S zwraca uwagę przede wszystkim na zalety technologii światłowodowej, nowoczesne usługi głosowe czy rozwiązania typu disaster recovery center. Kampania adresowana jest przede wszystkim do menedżerów firm i instytucji oraz specjalistów i sympatyków technologii teleinformatycznych.

W ramach kampanii powstała strona internetowa działająca pod adresem www.projektdelta.pl. W tygodniowych odstępach publikowane są tu krótkie (4-7 minut) materiały filmowe z udziałem dra Tomasza Rożka oraz ekspertów Grupy 3S, a także studia przypadków z wybranych wdrożeń teleinformatycznych. Wszystkie 5 odcinków zostanie także umieszczonych na kanale Grupy 3S w serwisie YouTube.

Projekt DeltA zakończy seria czterech spotkań z cyklu Meet IT, organizowanych w Warszawie (23.03.), Wrocławiu (28.03.), Krakowie (30.03.) i Katowicach (07.04.). Rozmowy będą toczyć się wokół wyzwań związanych z zarządzaniem zmianami w obszarze IT w firmach i instytucjach. Przede wszystkim jednak, będzie można „na żywo” zobaczyć działanie wybranych usług VoIP oraz rozwiązań chmury hybrydowej działającej w klastrze centrów danych. Uczestnicy posłuchają także wystąpień ekspertów i wezmą udział w dyskusjach. Udział w spotkaniach jest bezpłatny.

***

Grupa 3S z siedzibą w Katowicach jest obecna w branży telekomunikacyjnej od 2002 roku. Dysponuje własną siecią światłowodową o długości blisko 3300 km oraz Klastrem Centrów Danych, w skład którego wchodzi 5 obiektów w 3 miastach (Katowice, Kraków, Warszawa) o łącznej powierzchni ponad 4000m2. Wykorzystując efekty synergii, Grupa 3S świadczy kompleksowe rozwiązania telekomunikacyjne i data center dla klientów biznesowych. Więcej informacji na www.3s.pl