Do zobaczenia na 14 edycji Konferencji iNET Meeting!

476

Już za tydzień w Serocku rusza 14 edycja Ogólnopolskiej Konferencji iNET Meeting. Uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z najnowszymi nowinkami dotyczącymi produktów i usług blisko 40 wystawców, wśród których pojawią się liderzy rynku.

Po raz pierwszy na konferencji zjawią się takie firmy jak IBM, Misrosoft, Youncta czy Cambium Networks. Na stronie www.inet-meeting.pl organizatorzy udostępnili aktualizowaną na bieżąco agendę oraz listę wystawców. Na uczestników konferencji czeka wiele atrakcji, konkursów oraz nagród. Wśród wszystkich uczestników rozlosowane zostaną między innymi konsole PlayStation 4.
Tegoroczna impreza nawiązywać będzie do tematyki starych gier komputerowych podobnie jak wieczorne afterparty, podczas którego organizatorzy razem z realizatorami Projektu Dawne Komputery i Gry (dkig.pl), który ma na celu przypomnienie jak wyglądały komputery i świat gier kilkanaście lat temu, zapowiadają doskonałą zabawę.
Podczas zorganizowanej interaktywnej wystawy w ramach konferencji będzie można uruchomić miłe wspomnienia związane z dawnymi maszynami takich marek jak Atari, Commodore czy Nintendo. W ramach odbywającej się konferencji zostaną przeprowadzone między innymi turnieje w Mario Kart 64, Dyna Blaster oraz konkurs w przechodzeniu pierwszej planszy Super Mario na czas.

Przypominamy, że nasi czytelnicy mogą uzyskać dodatkowy rabat
w wysokości 25% na zakup
wejściówki na konferencję.
Aby uzyskać rabat wystarczy w formularzu rejestracyjnym
wpisać w uwagach hasło „Twój Internet”.

Promocja dotyczy wszystkich firm nie zrzeszonych w grupie iNET.

Należy pamiętać, że konferencja iNET Meeting to nie tylko bogate merytorycznie wydarzenie ale także doskonała okazja do integracji podczas before oraz after party przygotowanego przez organizatorów. Podczas wydarzenia można spodziewać się licznych konkursów oraz wartościowych nagród.
Już dziś zapraszamy na stronę konferencji gdzie znajdują się aktualności oraz galerie i informacjie z poprzednich edycji wydarzenia. Wybierając się na iNET Meeting nie zapomnijcie o swoich wizytówkach, które umożliwią wzięcie udziału w losowaniach oraz pomogą w nawiązaniu i utrzymaniu relacji biznesowych.
Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszego stoiska w dniach 6-7.11.2014.

Do zobaczenia!