TECHNOLOGIA · CYBERBEZPIECZEŃSTWO · BIZNES

Do końca sierpnia – tylko 699 zł za wejściówkę na ogólnopolski Zjazd MiŚOT

Od 13 do 15 listopada odbędzie się w Zakopanem ogólnopolski Zjazd MiŚOT. Wydarzenie cieszy się dużym zainteresowaniem małych i średnich operatorów telekomunikacyjnych. Do końca sierpnia mogą oni nabyć wejściówki za jedyne 699 zł.

Sprawdzona formuła, mocna merytoryka oraz doskonała atmosfera sprawiają, że zjazdy od lat cieszą się uznaniem uczestników. Spotkania MiŚOT-ów odbywają się regularnie, w tym roku operatorzy otworzyli sezon konferencyjny na marcowym Zjeździe MiŚOT w Wiśle. 

– Przed większością dotychczasowych zjazdów musieliśmy zakończyć sprzedaż wejściówek przed czasem. Ograniczała nas liczba miejsc w hotelach i na salach, choć staraliśmy się wybierać największe obiekty w kraju. Uczestnicy cenią nas za merytorykę, wiele atrakcji, a przede wszystkim dedykowanie wydarzeń głównie małym i średnim operatorom. Oni są dla nas najważniejsi, nie ma u nas stolików VIP. Nawet antyGala odbywa się w formule bez szpilek i garniturów. Tak będzie i w Zakopanem – zachęca Krzysztof Fujarski, prezes spółki Projekt MdM, która jest organizatorem zjazdów. 

Do 31 sierpnia obowiązują preferencyjne warunki zakupu wejściówek na zakopiański zjazd. Można je nabyć za 699 zł netto. Ta sama cena obowiązuje do 15 listopada dla chętnych na zjazd w Janowie Podlaskim. Zakup wejściówek na oba wydarzenia jest premiowany specjalnymi bonusami. Pozostali uczestnicy muszą zapłacić za udział znacznie więcej – 1999 zł.

Warto się spieszyć!

Wejściówki można nabyć na stronie zjazdowej: https://misot.pl/zjazdy/

Marek Nowak
Marek Nowak
Redaktor naczelny ISPortal, wcześniej związany między innymi z miesięcznikiem Mobile Internet. Artykuły dotyczące nowych technologii publikował także w portalu Trojmiasto.pl. Po godzinach tworzy opowiadania science-fiction, które ukazały się w kilku już pismach literackich (Nowa Fantastyka, Epea, QFant).

przeczytaj najnowszy numer isporfessional

Najnowsze