TECHNOLOGIA · CYBERBEZPIECZEŃSTWO · BIZNES

Czas na zmiany w Publikonie!

Publikon to usługa, w ramach której na profilach firmowych na portalu Facebook  udostępniane są treści. Dzięki temu operatorzy mają więcej czasu na działalność operacyjną. 

Media społecznościowe stały się nieodłączną częścią życia, a więc i przedsiębiorcy w tej przestrzeni muszą być obecni. Od sierpnia w usłudze nastąpią spore zmiany. Na lepsze… 

Dotychczas możliwy był wybór łącznie w dziesięciu konfiguracjach. Teraz będzie prościej, bo dostępne będą dwie wersje różniące się od siebie liczbą publikacji. W zależności od potrzeb operatora będzie to cztery lub osiem postów w miesiącu. 

Utrzymane zostanie to, co najważniejsze, czyli tematyka, która będzie krążyć wokół telekomunikacji, ważnych wydarzeń związanych ze środowiskiem małych i średnich operatorów telekomunikacyjnych oraz lokalności. Szczególny nacisk zostanie również położony na budowanie społeczności, co podkreśla kierujący projektem zespół. 

Usługa Publikon połączona zostaje z projektem Lokalni.pl, który już ma odświeżone logo, a zespół pracuje nad produkcyjnym i komercyjnym uruchomieniem wyszukiwarki małych i średnich operatorów telekomunikacyjnych. Korzystać z niej będzie można w najwyższym pakiecie wizytówki, który dla MiŚOT-a zostanie zaoferowany za mniej niż 100 złotych miesięcznie.

Zmiany w projekcie Lokalni zostaną niebawem zaprezentowane.

Aleksandra Czerech
Aleksandra Czerech
Marketerka z krwi i kości, która od ponad dziesięciu lat wspiera małych i średnich operatorów telekomunikacyjnych w budowaniu strategii, przewagi konkurencyjnej oraz komunikacji z klientem. W Grupie MiŚOT zajmuje się wsparciem realizowanych projektów w obszarze marketingu.

PRZECZYTAJ NAJNOWSZY NUMER isprofessional

Najnowsze

Nowy, uniwersalny kabel kanalizacyjny w xbest.pl

OPTIX Saver LSZH ZW-NOTKtsdDb UNMC301 to zewnętrzno-wewnętrzny kabel, będący uzupełnieniem rodziny wielotubowych, magistralnych światłowodów...

Czy Apple na Let Unfastened zaprezentuje funkcję edycji zdjęć opartą na AI?

Apple ma pracować nad funkcją edycji zdjęć, która wykorzystuje sztuczną inteligencję. Możliwe, że zaprezentuje...

Centrum Przetwarzania Danych Grupy MiŚOT – stan prac

Mijają dwa lata od rozpoczęcia budowy nowoczesnego Centrum Przetwarzania Danych Grupy MiŚOT. Powstaje ono...

mObywatel 2.0 także dla przedsiębiorców

Prowadzenie małej firmy to wielkie wyzwanie. Dotyczy to jednoosobowej działalności gospodarczej, ale też trochę...